Poznaj najważniejszą decyzję w moim życiu, dzięki której zmieniłam środowisko i odzyskałam czas, by żyć swoją pasją, bez wielkiej inwestycji i poświęcania siebie.

zaczynamy 24.10.2022 godz. 19:00

do naszego spotkania pozostało:

02
Dni
:
 
00
godzin
:
 
45
Minut
:
 
48
Sekund

You missed out!

[Daria Giemza]

Artystka

Co wydarzy się podczas webinaru Czas na pasję?

Webinar to wydarzenie online na żywo z uczestnikami, którzy mają podobne zainteresowania, pasje, ale także problemy. Na tym spotkaniu podzielę się z Tobą, co zrobiłam, że dziś jestem wolna zarówno finansowo jak i czasowo. Usłyszysz historię mojego życia, którą dzielę się tylko na takich zamkniętych spotkaniach, więc to będzie jedyna, unikatowa okazja. 


Dostaniesz ode mnie konkretne wskazówki, jak uwolnić się z błędnego koła pt. "praca - dom" oraz co zrobić, by zyskać dodatkowe źródło dochodu, które pozwoli Ci odpowiednio zadbać o siebie. Na żywo przeprowadzę Cię przez proces "uwalniania kreatywności", dzięki czemu poczujesz nową energię do działania. 


Bonusem będzie poznanie osób, które idą w tę samą stronę, co Ty! Masz okazję zmienić środowisko na wspierające i raz na zawsze pozbyć się tzw. wampirów energetycznych, toksycznych ludzi, którzy trzymają Cię w miejscu i nie pozwalają latać. 

Co potrzebujesz, by wziąć udział?

Poprawnie wypełniony formularz kontaktowy

Kliknij "Rezerwuję miejsce..." na górze strony i uważnie wypełnij krótki formularz. Na maila i smsem wyślę Ci link do webinaru. 

Zapisany link do webinaru "Czas na pasję"

Ważne, byś sprawdził/a skrzyskę e-mail i upewnił/a się, że link do Ciebie dotarł. Dostaniesz ode mnie także wiadomość przypominającą o spotkaniu. Zapisz sobie termin w kalendarzu!

Zarezerwowany czas dla siebie, na swój rozwój!

Pamiętaj, że to spotkanie na żywo, więc będziesz mieć jedyną taką okazję, by wziąć w nim udział. To wydarzenie powinno być najważniejszą rzeczą w tym dniu, podobnie jak Ty powinieneś/aś być najważniejszą osobą w swoim życiu.

Kto poprowadzi WEBINAR?

Nazywam się Daria Giemza i jestem autorką tej strony. Specjalizuję się w usuwaniu blokad twórczych u artystów. Jestem mówcą inspiracyjnym, mentorką, prowadzę szkolenia i warsztaty z rozwoju osobistego, uczę rysunku, malarstwa i konstrukcji ubioru. Jestem absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. J. Szermentowskiego w Kielcach oraz kierunku Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy łączę wiedzę techniczną i artystyczną. Praca z ludźmi nad rozwijaniem ich talentów to moja pasja. 

Gość specjalny

Nazywam się Karolina Gawłowska i specjalizuje się w pracy z młodymi i przedsiębiorczymi osobami. Na co dzień buduję i prowadzę zespół sprzedażowy na prawie 2500 osób. Prowadzę platformę wspierającą rozwój osobisty i biznesowy, na którym regularnie motywuję i wspieram inne osoby do niezależności , a moja społeczność liczy ponad 55.000 osób. Moją misją w życiu jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz inspirowanie ich do wydobycia najlepszej wersji siebie.

Na co jeszcze czekasz?

 Czas rozwinąć skrzydła!

>