Kurs malarstwa ABSTRAKCYJNEGO

Już teraz zarezerwuj swoje miejsce! Poniżej znajdziesz opis kursu, opinie i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapisz się teraz ZA DARMO, by wziąć udział w pierwszych zajęciach!

Zaczynamy już 5 czerwca o 18:00! Do pierwszych zajęć pozostało:

21
Dni
:
 
18
godzin
:
 
52
Minut
:
 
29
Sekund

You missed out!

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w tym kursie:

 • Dzięki opanowaniu kompozycji i formy nabędziesz umiejętności świadomego budowania obrazu. Twoje działania przestaną być przypadkowe, a zaczną być przemyślane.
 • Opanujesz podstawowe techniki malarskie oraz zrozumiesz zasadnicze różnice, pomiędzy malarstwem olejnym i akrylowym, co pozwoli Ci zapanować nad swoim warsztatem.
 • Wykonując ćwiczenia malarskie przygotowane przez prowadzącego namalujesz pięć obrazów w kierunku abstrakcji, ale również wypracujesz swój indywidualny styl malarski, który będziesz mógł kontynuować! 

Ponadto: 

 • Rozwiniesz swoją świadomość wzrokową i zrobisz krok milowy w rozwoju swojego talentu
 • Otworzysz swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach swojego życia
 • Poznasz nowe osoby, podobne do Ciebie, otwarte, wrażliwe, empatyczne
 • Osiągniesz pewność siebie w działaniach twórczych

Zobacz galerię obrazów z poprzedniej edycji

Moduł 1. Wstęp teoretyczny

Wstęp teoretyczny obejrzysz po zapisaniu się na kurs. Jest on obowiązkowy dla wszystkich, którzy będą chcieli odbyć ćwiczenia praktyczne. Pierwszy moduł składa się z serii filmów, z których dowiesz się między innymi, jak zbudować swój własny warsztat malarski, od czego zacząć malowanie, jakie farby wybrać, jak zakomponować obraz. Poznasz techniki malarskie, narzędzia, postawy twórcze. To wszystko byś nie musiał uczyć się na własnych błędach, dzięki czemu unikniesz frustracji, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii. Kurs jest przeznaczony dla osób od 16 do 100 lat. Polecamy zwłaszcza dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z malarstwem.

Moduł 2. Mentoring

Poznasz metody i techniki, dzięki którym Twoja kreatywność pozostanie na wysokim poziomie. Będziesz mieć wsparcie, gdy nadejdzie kryzys. Mentor pomoże Ci utrzymać motywację przez cały okres kursu. Mentoring jest dostępny dla wszystkich osób, które zapiszą się na część praktyczną. Zawiera filmy i godzinną konsultację 1:1, w cenie kursu.

Moduł 3. Praktyka

Pod okiem artystów z dużym doświadczeniem zrealizujesz ćwiczenia z malarstwa, które rozwiną Twoją wrażliwość i świadomość wzrokową. Malować będziesz w domu, a korekt udzielimy Ci na spotkaniach on-line na żywo, w których będą uczestniczyć wszyscy uczestnicy kursu. Spotkania będą odbywać się na platformie do wideokonferencji raz w tygodniu. Będziesz mogła wcześniej przysłać zdjęcie z każdego z etapów malowania obrazu, na podstawie którego dokonamy korekty. Obraz będziesz mogła nam pokazać również na żywo, do kamery, podczas spotkania. Jeżeli wykonasz wszystkie zaplanowane przez nas ćwiczenia, wyjdziesz z kursu z 5 obrazami abstrakcyjnymi, które będą reprezentować Twój indywidualny styl.

3 proste kroki

Zapisz się na kurs w trzech prostych krokach

Kliknij pomarańczowy przycisk "zapisz się na kurs teraz"
Wypełnij formularz, który wyświetli się w nowym oknie. 
Odbierz maila z danymi do udziału w pierwszym, bezpłatnym spotkaniu. 

Pierwsze zajęcia BEZPŁATNIE, a potem...

Miesięczna subskrypcja
 • Platforma szkoleniowa 24/7
 • Grupowe spotkania z nauczycielem
 • Sesja indywidualnego mentoringu
 • Zamknięta grupa wsparcia
 • Możliwość odtworzenia nagranych spotkań online

PLN

250

Opłata za miesiąc uczestnictwa w kursie

Płatność z góry za cały kurs
 • Platforma szkoleniowa 24/7
 • Grupowe spotkania z nauczycielem
 • Sesja indywidualnego mentoringu
 • Zamknięta grupa wsparcia
 • Możliwość odtworzenia nagranych spotkań online

PLN

900

Płatność jednorazowa, oszczędzasz 10%

co mówią inni?

ZOBACZ OPINIE NA TEMAT WSPÓŁPRACY Z NAMI

Osoby, które dotychczas z nami współpracowały były tak miłe, że podzieliły się swoją opinią na nasz temat.

Wspaniały człowiek, artysta i jeszcze lepszy nauczyciel. To on nauczył mnie innego spojrzenia na sztukę i to dzięki niemu, jestem tu gdzie jestem. Jeżeli kogoś interesuje sztuka, chciałby się podszkolić w malarstwie, rysunku itp. to koniecznie musi poznać Jarosława Żero


Magdalena Ryżykowska

Daria to mega ciepła osoba o indywidualnym podejściu do każdego.
Bardzo mi pomógł kurs o wydobyciu kreatywności i walce z wewnętrznym krytykiem.
Dużo się dowiedziałam, dużo pracowałam nad sobą, dużo czasu przepłakałam ale się opłaciło !
Umiem już sobie poradzić z wewnętrznym krytykiem i zaopiekować wewnętrznym dzieckiem dzięki czemu nie tracę już na to tony energii, która mogę przeznaczyć na tworzenie !
Bardzo polecam !
Zmieniło to moje życie, dziękuję!


Małgorzata Kędziora

Dziękuję Jarkowi za perfekcyjnie przeprowadzone kursy z malarstwa i rysunku dzięki, którym z wielkim sukcesem dostałam się na Akademie Sztuk Pięknych w Łodzi. Od zawsze podziwiałam Jarka i jego pasje do sztuki, a każde zajęcia były zawsze urozmaicone i przeprowadzone w nietuzinkowym charakterze. Jeżeli poszukujecie nauczyciela z pasją i znakomitym humorem to dobrze trafiliście! Polecam Jarosława jako fantastycznego nauczyciela i mentora!


Marlena Kepa

Zajęcia wspominam bardzo dobrze, nie tylko dlatego, że umożliwiły mi dostanie się na wymarzone studia ale
przede wszystkim przez atmosferę. Pan Jarek ma ogromne doświadczenie i wiedzę, ale przede wszystkim jest osobą, która kocha sztukę i może być wspaniałą inspiracją dla początkujących artystów.


Ewelina Foltyńska

Daria jest osobą, która potrafi wydobyć z człowieka potencjał, pomaga i uzmysławia nam to czego nie widzimy, a jacy jesteśmy. Pracować z nią to czysta przyjemność. Bardzo serdecznie jej z tego miejsca dziękuję, ponieważ dużo wniosła w moje życie i  bardzo pomogła mi dostrzec rzeczy, których ja nie dostrzegałam. 


Magdalena Cyman

Miałam szczęście do nauczyciela jakim jest Jarosław Żero.
Wykonaliśmy BARDZO solidną pracę kompletując teczkę, która jest biletem wstępu na obrane studia.
Lekcje pozwoliły mi zrozumieć, czym jest malarstwo i "jak to działa".
Od przeniesienia rzeczywistości na język malarski, po świadome czerpanie z tej techniki, nabranie pewności, zaufanie swoim własnym instynktom i wypracowanie własnej formy wyrazu.


Zosia Rudnicka
Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie będę oglądać filmy?

Cały kurs, wszystkie filmy z teorią są dostępne na platformie szkoleniowej po zalogowaniu.

W jaki sposób wygląda kurs?

Zajęcia odbywają się online na platformie ZOOM, a filmy z teorią oraz nagrania spotkań dostępne są na platformie szkoleniowej na stronie www.dariagiemza.com.pl/moje-szkolenia. Wstęp teoretyczny, który nagraliśmy to wykłady online, które mają wprowadzić Cię w temat. Chcemy dobrze przygotować Cię przed rozpoczęciem praktyki. Następnie raz w tygodniu spotykamy się na żywo na specjalnej platformie do wideokonferencji, która nazywa się ZOOM. Trzeba się tam zalogować i wejść do pokoju jak na czacie. Jako uczestnik szkolenia z tej platformy korzystasz za darmo. W jaki sposób wygląda korzystanie z ZOOM, zobacz tutaj ---> OBEJRZYJ FILM O ZOOM

Jak zalogować się na platformę?

Na kurs możesz zapisać się bezpłatnie i po pierwszych zajęciach zdecydować, czy chcesz go kontynuować. Możesz także zapisać się i zapłacić od razu, dzięki czemu zyskasz dostęp do wykładów online i nagrań spotkań na Zoomie. Potrzebujesz wówczas zapisać się przez stronę zakupową, gdzie "kupujesz" dostęp do platformy szkoleniowej. Na tej stronie, na której jesteś teraz możesz znaleźć rozdział "Pierwsze zajęcia BEZPŁATNIE a potem..." gdzie przedstawiliśmy cenę kursu oraz możliwość zapisania się od razu. Są tam przyciski, które podświetlają się na pomarańczowo. Gdy klikniesz jeden z nich, otworzy się STRONA ZAKUPOWA. Gdy na stronie zakupowej wprowadzisz swoje dane i  klikniesz "ZAPISZ SIĘ ", na maila przyjdzie Ci wiadomość potwierdzająca zakup, czyli zapis na kurs. To tak, jakby kupować bilet na jakieś wydarzenie. Wtedy również system wygeneruje Ci login i hasło, które otrzymasz mailem. Wchodzisz na stronę główną www.dariagiemza.com.pl i wybierasz zakładkę "moje szkolenia". Wówczas system poprosi Cię o zalogowanie. Wpisujesz dane, które zostały wysłane na maila i widzisz w zakładce "moje szkolenia" swój zakupiony kurs.


PAMIĘTAJ! Jeżeli zapiszesz się bezpłatnie, to chcąc dalej uczestniczyć w kursie, po pierwszych zajęciach, będziesz potrzebować zapisać się tak czy inaczej przez stronę zakupową i zapłacić za uczestnictwo w dalszych lekcjach. 

Jak się zapisać?

KLIKNIJ DOWOLNY PRZYCISK "ZAPISZ SIĘ NA KURS TERAZ" na tej stronie. Wypełnij formularz, który pokaże się w nowym oknie i podążaj za wskazówkami wysłanymi na maila. Gdybyś nie otrzymał od nas wiadomości, ze względu na filtry Twojej skrzynki pocztowej, napisz do nas wiadomość na [email protected]

W pierwszych zajęciach online na platformie ZOOM będziesz mógł wziąć udział BEZPŁATNIE i przekonać się, że jesteś w dobrym miejscu.

Część praktyczna jest odpłatna, jak każde korepetycje. Możesz wybrać pomiędzy dwoma sposobami płatności:
- Płatność z góry za całe 4 miesiące 900 zł
- Subskrypcja 250 zł za miesiąc

Pamiętaj, by zapisać właściwą osobę. Jeśli chcesz zapisać np. swoje dziecko, to będzie się ono logować do platformy z Twojego adresu e-mail. Jeśli jest pełnoletnie, to możesz podać jego dane, lub poprosić, by samo wypełniło formularz na stronie zapisu, a tylko pomóc mu w opłaceniu kursu. 
Jeśli zapisana ma być osoba między 16 a 18 rokiem życia to formularz zapisu powinien wypełnić jego opiekun, a imię i nazwisko dziecka wpisz w polu "Uwagi do zamówienia"

Co to jest mentoring?

W cenie tego kursu dostępna jest 60 minutowa, indywidualna sesja dla każdego uczestnika, z której może skorzystać, kiedy jest mu to potrzebne. Może umówić się ze mną na telefon lub video rozmowę na żywo. To spotkania, na których dostaniesz wsparcie mentalne, poradę, pomogę Ci podjąć decyzję. Wiem, że w tworzeniu równie ważne jak warsztat jest nastawienie artysty. Jeżeli dopadnie Cię kryzys, wątpliwości, czy jesteś na dobrej drodze, zdarzy Ci się usłyszeć od kogoś coś, co zgasi w Tobie pragnienia rozwoju, to wspólnie pokonamy ten problem :)

Czy czeka mnie jakaś dodatkowa inwestycja?

Tak. Do malowania będziesz potrzebować blejtramu, farb, pędzli, terpentyny, palety. W kursie zdradzamy swoje sekrety, co kupić, gdzie i na czym można zaoszczędzić. Postaramy się tak podpowiedzieć, żeby zminimalizować te koszty. Trzeba się liczyć z tym, że w każdym miesiącu trzeba będzie zainwestować kwotę kilkudziesięciu złotych. Ile dokładnie to tak naprawdę zależy od Ciebie. Może to być 30 zł, a może być i 90 zł. W pierwszym miesiącu, to będzie wyższa kwota, ok. 200 zł (sztaluga, blejtram, farby, terpentyna, pędzle, paleta). W kursie dowiesz się, co konkretnie kupić i gdzie.

Ile miejsca potrzebuję? Czy muszę mieć pracownię?

Nie musisz mieć pracowni, ale warto znaleźć miejsce, gdzie można swobodnie malować, bez obawy o to, że coś pochlapiesz farbą. Pamiętaj o tym, że farby olejne bardzo ciężko zmyć. Potrzebujesz miejsca, by móc rozstawić sztalugę i warsztat malarski. Pamiętaj, że najlepiej maluje się w świetle dziennym, więc dobrze, gdyby w pomieszczeniu, w którym malujesz było okno.

A co, jeśli nie mam warunków w domu?

Nic nie szkodzi. Obraz możesz malować w dowolnym miejscu, nawet w plenerze, u przyjaciółki, w opuszczonym magazynie. Ważne, byś zrobił dobry foto reportaż z tego miejsca. Jak zrobić taki reportaż, także uczymy w kursie :)

Poznaj osoby, które prowadzą kurs malarstwa

Dzielenie się swoją wiedzą, to nasza pasja.

Daria Giemza

Malarka, mówca inspiracyjny

"Człowiek rodzi się twórcą, lecz z czasem zapomina o swoim przeznaczeniu. Gdy na powrót odnajdzie swoją drogę staje się niebywale szczęśliwym i spełnionym człowiekiem."

Specjalizuje się w usuwaniu blokad twórczych u artystów. Projektantka, mówca inspiracyjny, malarka. Prowadzi szkolenia i warsztaty, uczy rysunku, malarstwa i projektowania ubioru. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Szermentowskiego w Kielcach oraz kierunku Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy łączy wiedzę techniczną i artystyczną. Praca z ludźmi nad rozwijaniem ich talentów to jej pasja.

Jarosław Żero

Artysta malarz, wykładowca

"Utrwalony prostokąt płótna jest doskonałym miejscem do wizualizacji niezależnego bytu. W zasadzie każdy obraz jest nowym światem, którego budowa oparta jest na podobnych zasadach, jak nasz rzeczywisty świat, w którym żyjemy."

Artysta z kilkudziesięcioletnim dorobkiem, rzeczoznawca w zespole Wirtualnej Galerii Sztuki. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi. Autor 18- stu wystaw indywidualnych, uczestnik 39-ciu wystaw zbiorowych, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Malarz, grafik, projektant, pedagog.
Jest zdania, że twórczość artystyczna to przyjemność i nikogo nie powinno się tej przyjemności pozbawiać. 

możesz przetestować kurs za darmo!

Copyright by W Związku ze Sztuką 2020 - All Rights Reserved.  Polityka prywatności
>