Dowiedz się, jak zarobić na swojej pasji wykorzystując media społecznościowe.

Dla kogo jest to szkolenie?

  • Jeśli chcesz budować swoją markę osobistą i zarabiać na niej pieniądze, ale nie wiesz, od czego zacząć,
  • Jeśli jesteś pełna pasji, ale technologia jest dla Ciebie przeszkodą,
  • Jeśli próbowałaś działać w mediach społecznościowych, ale narzędzia Facebooka są dla Ciebie skomplikowane, 

To szkolenie jest dla Ciebie!

Dlaczego powstało szkolenie LET'S DO IT?

Z pewnością zauważyłaś, że Facebook i Instagram pełne są "sponsorowanych" postów. To najlepszy dowód na to, że dziś każdy może promować się w Internecie. Nie musisz  inwestować dużej sumy pieniędzy, możesz zacząć za darmo. Zdobywanie klientów nigdy nie było prostsze! 

Myślisz pewnie, jakby to było takie proste, to nie byłoby Cię tutaj, na tej stronie. Wiele osób z mojego otoczenia pomyślało podobnie i zwracało się do mnie o pomoc, przy obsłudze narzędzi do promowania własnej marki. To dla nich specjalnie przygotowałam szkolenie LET"S DO IT, które krok po kroku przeprowadziło ich przez Business Site Facebooka, Manager Firmy, Instagram oraz Tik Tok. Teraz również Ty możesz z niego skorzystać!

Mam profil prywatny na Facebooku, ale co dalej?

By skutecznie promować swoją markę czy produkty w mediach społecznościowych niezbędny jest Manager Firmy, na który składają się między innymi manager zdarzeń, reklam, sprzedaży, biblioteka multimediów. Większość szkoleń zaczyna się od momentu, gdy już to wszystko obsługujesz, a masz z czymś problem, np. z reklamą. 

Ja pokażę Ci:

- jak założyć Fanpage na Facebooku, 

- jak założyć własną grupę na Facebooku,

- w jaki sposób utworzyć konto firmowe na Facebooku,

- jak założyć i obsługiwać konto na Instagramie i Tik Toku,

- jak przyznać dostęp administratora dla pracownika lub partnera, by nie stracić wszystkiego, gdy Twoje prywatne konto zostanie zablokowane,

- jak utworzyć pierwszą reklamę,

- jak utworzyć dopasowaną, zawężoną grupę odbiorców do reklamy,

- jak przygotować multimedia do reklamy.


W filmach przeprowadzę Cię przez ten proces KROK PO KROKU udostępniając mój ekran. Specjalnie za potrzeby tego szkolenia założyłam nowy Fanpage "W Związku ze Sztuką", który już funkcjonuje na Facebooku i Instagramie i zbiera społeczność zarówno przez darmowe jak i płatne rozwiązania. Możesz zobaczyć na moim przykładzie, że to, czego uczysz się w tym szkoleniu jest osiągalne i że możesz zarabiać na swojej twórczości bez tysięcy obserwujących!

Co jeśli nie wiem jeszcze, czym mogłabym się zajmować, ale chcę zacząć?

Szkolenie zaczyna się od modułu "Od czego zacząć promocję". Opowiem Ci, w jaki sposób możesz znaleźć pomysł na siebie i na swoją markę, wyjaśnię, z jakim nastawieniem mentalnym powinnaś zacząć, by odnieść sukces oraz na czym polega budowanie własnej marki w mediach społecznościowych, dlaczego to takie ważne i zdradzę Ci swoje sekrety, co daje mi największe efekty.

Moduł pierwszy

Od czego zacząć promocję?

Tutaj obejrzysz trzy pełne wskazówek i wartości filmy, w których wyjaśnię Ci od czego zacząć działanie w mediach społecznościowych. 

- Nastawienie mentalne

- Pomysł na biznes

- Budowanie własnej marki

Moduł drugi

Promocja w mediach społecznościowych

Tutaj zobaczysz 8 filmów, w których wytłumaczę Ci podstawowe, najważniejsze narzędzia, z których należy korzystać, by promować swoją markę. 

- Fanpage na Facebooku

- Instagram

- Tik Tok

- Konto firmowe na Facebooku - jak je założyć i do czego służy?

- Przygotowanie multimediów do reklamy

- Jak ustawić reklamę na Facebooku i Instagramie?

- Jak stworzyć dopasowaną, zawężoną grupę odbiorców do reklamy?

- Jak przyznać dostęp administratora? 

- Jak moderować grupę na Facebooku?

Moduł trzeci

Narzędzia dodatkowe

Co jest najlepsze w tym szkoleniu? Trzeci moduł pozostaje otwarty. Gdy pojawią się nowe, kolejne narzędzia, które pomagają mi promować swoją markę w mediach społecznościowych, dodaję je tutaj, w tym module, dzielę się nim ze wszystkimi uczestnikami!

Co oznacza, że ten moduł pozostaje otwarty. Kupujesz raz, a nowości masz w pakiecie :) 

100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy.


Jeśli uznasz, że instrukcje przedstawione przeze mnie na nagraniach są niejasne i pomimo moich wskazówek nie będziesz w stanie obsługiwać swoich mediów społecznościowych, by zarabiać, napisz do mnie, a oddam Ci pieniądze. Jednak, zanim to zrobisz, musisz wiedzieć, że w tym szkoleniu masz moje wsparcie techniczne i mentalne, więc możemy umówić się na indywidualną konsultację w ramach tego szkolenia, a ja na żywo pomogę Ci rozwiązać Twój problem. 

Copyright by W Związku ze Sztuką 2019 - All Rights Reserved.Polityka prywatności
>