Pomagam zbudować most pomiędzy Twórcą i Przedsiębiorcą odkrywając zasoby, które masz w sobie.

Poznaj najważniejszą DECYZJĘ w moim życiu, dzięki której utrzymuję się ze swojej pasji i mam biznes dopasowany do stylu życia bez ciągłej obawy przed brakiem stabilizacji finansowej!

Artur Kosiński

Art Coach

Dlaczego Mentoring zmienił moje życie?

Zawsze uwielbiałem rysować, miałem rysunki w zeszytach, na ścianach i plecakach. Jednak moje najbliższe otoczenie traktowało to jak fanaberię. Kierowany ich przekonaniami i ich osobistymi mapami postrzegania świata, wybrałem inny kierunek w życiu, według wielu bardzo dobry, bo informatykę. Tu z czasem nastąpił pierwszy „konflikt” pragnień i talentów. Efektem tego zacząłem studiować grafikę komputerową. Nasiąknięty jednak już pewnymi naleciałościami życia, pojawiły się lęki i obawy, że zaczynam od zera. Wtedy zabrakło mi wsparcia w postaci mentora. Przez ten proces przeszedłem na początku sam, a potem wraz ze wspierającymi ludźmi, którzy mnie zaczęli otaczać. Odkryłem kolejne swoje mocne strony, które zawsze mi towarzyszyły. Rozwiązanie było proste – wspierający mentoring.

Teraz wiem kim jestem, jakie są moje talenty, jestem pewnym siebie nowym człowiekiem i co najważniejsze mogę podzielić się tym z Tobą. 

Od 5 lat zajmuję się wsparciem Osób Wysoko Wrażliwych, dlatego, że sam taki jestem i łatwiej jest mi Ciebie zrozumieć. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiem również, jak pomóc Tobie z trudnościami i przeszkodami na drodze do stworzenia własnej unikatowej rzeczywistości jakiej pragniesz. Poczujesz w pełni swój potencjał i zastosujesz go w życiu.

Akceptacja siebie

Odkryjesz w sobie nową, wspaniałą osobę, która zasługuje na miłość, wsparcie i szacunek. Pomogę Ci spojrzeć na siebie przez nowy, czysty pryzmat, zaakceptować siebie w pełni i bezwarunkowo, ponieważ zawsze taki byłeś. Pora, by ktoś Ci to pokazał.

Nowe nawyki

To na nich oparte jest całe Twoje życie. One definiują sytuację, w której się znajdujesz, więc pomogę wypracować Ci nowe, które będą wspierać Twój rozwój i z każdym dniem poprawiać Twoją sytuację. My WWO mamy wiele świeżych pomysłów i otwarty umysł, przydają się nam też dobre rutyny, które pozwalają uzyskać harmonię w życiu.

Wspierające Przekonania

Stare przekonania trzymają Cię w miejscu, blokują, najpewniej Ci nie służą. Pomogę Ci je odnaleźć, przeskanować i zmienić na wspierające. Na nowo napiszesz swoją mapę świata. To ty zadecydujesz o tym jaka ona będzie i czy jest dla ciebie użyteczna. Ja pomogę ci to zrealizować przyglądając się twoim doświadczeniom i indywidualnemu sposobie działania.

Na czym polega praca ze mną?

1

Pierwsze spotkanie

Potrzebuję dowiedzieć się, jak wygląda Twoja codzienność, Twoje dotychczasowe nawyki, jakie masz największe wyzwania, problemy, jak wyglądają Twoje relacje. Wszystko po to, bym jak najlepiej mógł Ci pomóc. Dlatego na początku naszej współpracy umówimy się na konsultację online, a Ty opowiesz mi o swoich oczekiwaniach, potrzebach i celach. Wykonamy ćwiczenie, które dodatkowo pomoże nam ustalić kierunek w jakim chcesz się udać. Nasze pierwsze spotkanie będzie trwało do 60 minut.

2

Proces, spotkania cykliczne

Na kolejne spotkania online umówimy się w regularnych terminach, raz w tygodniu. Każda konsultacja będzie trwała około 60 do 90 minut , jeśli zdecydujemy się pracować z neurografiką. Będziemy pracowali głównie podejściem kognitywnym, czyli holistycznym skoncentrowanym na twoich indywidualnych doświadczeniach. Stawiam przede wszystkim na praktykę więc na spotkaniach będziemy wykonywali ćwiczenia, dzięki którym w szybkim czasie zobaczysz rezultaty.

3

Indywidualna praca

Nasza współpraca nie ograniczy się tylko do spotkań raz w tygodniu. Wiem jak ważny jest okres inkubacji i tak zwanego przespania się z wnioskami, które pojawią się po spotkaniu. Jednak czasami może nie wystarczyć nam też czasu, więc otrzymasz zadania domowe. Ćwiczenia, które ode mnie dostaniesz będziesz realizować samodzielnie, w domu i będziemy konsultować je na kolejnym spotkaniu.

4

Wsparcie w sytuacjach kryzysowych

Bardzo często się zdarza, że w procesie zmiany otoczenie odrzuca osobę, która nad sobą pracuje. Czasem bliscy, znajomi, okazują się mieć toksyczny wpływ, próbują ją powstrzymać przed osiąganiem swoich celów, spełnieniem marzeń, zarażają swoimi lękami. Z wieloma sytuacjami można poradzić sobie rozmową i zrozumieniem drugiej strony. Bywają jednak trudne sytuacje, które wymagają interwencji. W takich sytuacjach przysługuje Ci telefon wsparcia w kryzysie. Możesz liczyć na mentora, który pomoże Ci przetrwać najgorsze i będzie wspierał Cię, byś nie poddał się na drodze do swojego sukcesu.

Zapisz się na swoją pierwszą bezpłatną 
30 - minutową konsultację online!

Wypełnij prosty formularz aplikacyjny

Dobrostan

Przy wsparciu mentora wyrobisz sobie poczucie flow, wzmocnisz swoje relacje, Twoje życie nabierze większego sensu, zharmonizujesz swoje emocje, a efekty przewyższą Twoje oczekiwania. Dzięki nowemu nastawieniu mentalnemu będziesz czuć się zdrowy, pełen energii i pasji.

Wysokie poczucie własnej wartości

Dowiesz się, jak przełamać stare schematy i wyjść z pozycji ofiary. Zaakceptujesz siebie i nauczysz się budować tarczę emocjonalną, dzięki której inni nie będą w stanie Cię skrzywdzić. 

Pewność siebie

Zbudujesz ze mną swoją nową wersję siebie. Dowiesz się dokładnie, co zrobić, by być pewną siebie osobą w swoich myślach i działaniach. Poznasz swoją prawdziwą wartość.

Coaching artystyczny...

Przetarłem już pewien szlak w swoim życiu i dzięki temu mogę z powodzeniem dzielić się swoimi obserwacjami i doświadczeniem. Natomiast to Ty i Twoje doświadczenia są dla Ciebie najważniejsze. Od ponad dwóch lat zajmuję się NeuroGrafiką, a od roku jestem Certyfikowanym Instruktorem tej metody w Polsce i wykorzystuję ją również w pracy coachingowej. Będąc zafascynowany rozwojem osobistym i wspieraniem innych w realizacji ich potencjału, rozwinąłem swoje kompetencje o metody pracy z ciałem jak Access Bars czy podejście kognitywne otrzymując certyfikację coacha kognitywnego czy trenera rozwoju kompetencji. Sztuka, rysunek i ilustracja są nadal moją wielką pasją i prowadzę projekty oraz łączę ją z rozwojem osobistym. Bo „znajdź zajęcie, które jest Twoją pasją, a nie przepracujesz ani jednego dnia…”

Coaching i Mentoring 

...w ogóle coaching – co to za „wynalazki”? Pozwolę sobie na przytoczenie szybkiego przykładu, żeby to rozjaśnić.

Twoją pasją od lat jest malowanie obrazów. Pozwala Ci to się kreatywnie realizować i odprężyć, jesteś w swoim własnym cudownym ogrodzie, ale reszta przestrzeni życiowej nie satysfakcjonuje Cię w 100%. Chcesz „coś” z tym zrobić, coś zmienić, żeby poprawić swoje zadowolenie osobiste. Nie wiesz tylko jak to zrobić efektywnie nie tracąc zapału i omijając wszystkie napotkane wątpliwości.

Tu właśnie wkraczam ja, a właściwie to mogę Ci pomóc, poprzez indywidualne podejście, wsparcie, inspirację, unikatowy dobór zestawu narzędzi, czyli partnerski coaching kognitywny.

Mentoring natomiast to współpraca dwóch osób, oparta na wzajemnym zaufaniu i zdrowej relacji, z których jedna dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i sprawdzonymi metodami działania, by wspierać tę drugą w odkrywaniu i rozwijaniu jej potencjału. 

Mentoring artystyczny skupia się na rozwijaniu talentów i pasji związanych ze sztuką z jednoczesnym kształtowaniem osobowości wysoko wrażliwej.

To jaką drogą chcesz lub potrzebujesz w tej chwili podążać pomoże nam wspólne rozpracowanie matrycy edukacyjnej.

Jak zacząć? 

Wiele osób całymi latami nie jest w stanie zmienić swojej sytuacji, ponieważ nie mają wspierającego środowiska, ani osoby, która ich rozumie. Ja jestem tutaj, by Ci pomóc realizować Twój potencjał. Wreszcie masz szansę sam podejmować decyzje o swoim życiu.


Umów się ze mną na niezobowiązującą, 30 - minutową rozmowę video, by przekonać się , czy to jest dla Ciebie! Kliknij poniższy przycisk, wypełnij formularz, a ja zadzwonię do Ciebie w przeciągu 48 godzin, by umówić się na dogodny termin! Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

>