Pomagam wrażliwym osobom odkrywać ich potencjał!

Jako artystka o wysokiej wrażliwości opanowałam system działań, który przystosował mnie do życia wśród ciągłych zmian, bodźców i innych ludzi, którzy bardzo różnią się ode mnie.

Jeżeli jesteś w miejscu, w którym czujesz się permanentnie źle, masz wrażenie, że nie radzisz sobie z życiem, to możesz liczyć na moje wsparcie i pomoc w wydostaniu się z tego dołka.

daria giemza

mentorka

Witam Cię serdecznie w bezpiecznym miejscu. Nazywam się Daria Giemza i od lat realizuję swoją życiową misję, jaką jest pomoc i wsparcie osób o wysokiej wrażliwości

Pozwól, że na wstępie zadam Ci kilka pytań, byś sam mógł upewnić się, że jesteś we właściwym miejscu i że mentoring jest właśnie dla Ciebie.

1.

Czy kiedykolwiek czułeś się nieakceptowany i nierozumiany przez Twoje środowisko?

2.

Czy poświęcasz się dla innych kosztem siebie, swojego czasu, swojego zdrowia?

3.

Czy czujesz się momentami wyczerpany, aż nie masz siły wstać rano z łóżka?

4.

Czy czujesz się zamknięty w błędnym kole, z którego nie możesz się wydostać bez względu na to, co robisz?

Jeżeli odpowiedziałeś TAK choć na jedno w tych pytań, oznacza to, że...

Mentoring jest dla Ciebie!

Co osiągniesz dzięki naszej współpracy?

Zaczniemy od podstaw, byś nauczyła się dobrze opiekować się sobą, nabyła umiejętności zarządzania sobą w czasie i umiejętności organizacji czasu pracy. Nastąpi to naturalnie. Będziemy ćwiczyć Twoją uważność, byś zwracała uwagę na drobne zachowania, przez które nie podążasz jeszcze ścieżką realizacji pełni swojego potencjału. 

Akceptacja siebie

Odkryjesz w sobie nową, wspaniałą osobę, która zasługuje na miłość, wsparcie i szacunek. Pomogę Ci spojrzeć na siebie przez nowy, czysty pryzmat, zaakceptować siebie taką jaką jesteś, ponieważ jesteś wspaniała, tylko pewnie o tym nie wiesz. Pora, by ktoś Ci to w końcu pokazał. 

Nowe, wspierające nawyki

To na nich oparte jest całe Twoje życie. One definiują sytuację, w której się znajdujesz, więc pomogę wypracować Ci nowe, które będą wspierać Twój rozwój i z każdym dniem poprawiać Twoją sytuację. 

Przekonania

Stare przekonania trzymają Cię w miejscu, więc pomogę Ci je odnaleźć i przemianować, byś mogła zmienić sposób myślenia o sobie i o świecie, a co za tym idzie, zmieni się całe Twoje życie. 

Wsparcie

Wiele osób całymi latami nie jest w stanie zmienić swojej sytuacji, ponieważ nie mają wspierającego środowiska, ani osoby, która ich rozumie. Ja jestem tutaj, by Ci pomóc realizować Twój potencjał. Wreszcie masz szansę sama podejmować decyzje o swoim życiu.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

 • Pierwsze spotkanie

 • Konsultacje

 • Pomoc w nagłym przypadku

 • Spotkanie na żywo

Potrzebuję dowiedzieć się, jak wygląda Twoja codzienność, Twoje dotychczasowe nawyki, jakie masz największe wyzwania, problemy, jak wyglądają Twoje relacje. Wszystko po to, bym jak najlepiej wiedziała, jak mogę Ci pomóc. Dlatego na początku naszej współpracy umówimy się na konsultację online, a Ty opowiesz mi o swoim życiu, pragnieniach i celach. Nasze pierwsze spotkanie będzie trwało od 60 do 90 minut.

Zapisz się na swoją pierwszą bezpłatną, 30 - minutową konsultację online! Wypełnij prosty formularz kontaktowy

Twoja inwestycja

W zależności od tego, jak dużego wsparcia potrzebujesz, mam dla Ciebie kilka propozycji. Możesz zacząć od pierwszego miesiąca, na próbę, by potem podjąć decyzję, albo zarezerwować dla siebie kilka miesięcy.

Pierwszy miesiąc, bez umowy

PLN

1500/msc

 • 4 godziny konsultacji online
 • 3 godziny wsparcia telefonicznego w godz. 9:00 - 18:00
 • 1 spotkanie na żywo/ sesja online 6 godzin
 • Telefon pilnego wsparcia

Umowa na 3 miesiące

PLN

1200/msc

 • 4 godziny konsultacji online
 • 3 godziny wsparcia telefonicznego w godz. 9:00 - 18:00
 • 1 spotkanie na żywo/ sesja online 6 godzin
 • Telefon pilnego wsparcia

Umowa na 6 miesięcy

PLN

1100/msc

 • 4 godziny konsultacji online
 • 3 godziny wsparcia telefonicznego w godz. 9:00 - 18:00
 • 1 spotkanie na żywo/ sesja online 6 godzin
 • Telefon pilnego wsparcia

Umowa na 9 miesięcy

PLN

1000/msc

 • 4 godziny konsultacji online
 • 3 godziny wsparcia telefonicznego w godz. 9:00 - 18:00
 • 1 spotkanie na żywo/ sesja online 6 godzin
 • Telefon pilnego wsparcia

Zobacz opinie osób, którym pomogłam:

Daria jest wspaniałą mentorką, która ma niebywałą cierpliwość do ludzi. Na sesjach z nią panuje atmosfera spokoju i wyrozumiałości. Podczas rozmowy jest bardzo uważna i skupiona. Jest świetną słuchaczką. Zwraca uwagę na szczegóły, dzięki czemu bardzo szybko pomaga znaleźć rozwiązanie problemu. 

Robert

Daria jest osobą, która potrafi wydobyć z człowieka potencjał, pomaga i uzmysławia nam to czego nie widzimy, a jacy jesteśmy. Pracować z nią to czysta przyjemność. Bardzo serdecznie jej z tego miejsca dziękuję, ponieważ dużo wniosła w moje życie i  bardzo pomogła mi dostrzec rzeczy, których ja nie dostrzegałam. 

Magda

Daria wyróżnia się dobrą wolą i gotowością niesienia pomocy. Właśnie tego doświadczam. Podziwiam jej pasję i zaangażowanie. W każdej sytuacji potrafi wspomóc radą i podsuwa rozwiązanie. Jej pewność siebie i wiedza, którą posiada mobilizuje mnie do pracy nad sobą. Bardzo dziękuję!

Jadwiga

Daria Giemza

Specjalizuje się w usuwaniu blokad twórczych u artystów. Projektantka, mówca inspiracyjny, malarka. Prowadzi szkolenia i warsztaty, uczy rysunku, malarstwa i projektowania ubioru. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Szermentowskiego w Kielcach oraz kierunku Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy łączy wiedzę techniczną i artystyczną. Praca z ludźmi nad rozwijaniem ich talentów to jej pasja.

pierwsza bezpłatna konsultacja

Umów się ze mną na niezobowiązującą, 30 - minutową rozmowę video, by przekonać się , czy to jest dla Ciebie!

Wypełnij formularz zgłoszenia, by umówić się na sesję

>