8-miesięczny kurs malarstwa i rysunku on-line.

Ruszamy 5 października! Już teraz zarezerwuj swoje miejsce! Poniżej znajdziesz opis kursu, opinie i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapisz się teraz, aby zyskać 66% zniżki!

Zapisy trwają jeszcze :

11
dni
:
 
14
godzin
:
 
47
Minut
:
 
31
Sekund

You missed out!

Zobacz, co zawiera kurs

Cały kurs podzielony jest na trzy moduły:

Moduł 1: Teoria

Wstęp teoretyczny obejrzysz na naszej platformie szkoleniowej po zalogowaniu. Gdy zapiszesz się na kurs wyślemy do Ciebie na maila login i hasło. Dostęp do wykładów dostaniesz natychmiast. Wykłady teoretyczne są obowiązkowe dla wszystkich, którzy będą chcieli odbyć ćwiczenia praktyczne. Pierwszy moduł składa się z serii filmów, z których dowiesz się między innymi, jak zbudować swój własny warsztat malarski, od czego zacząć malowanie, jakie farby wybrać, jak zakomponować obraz. Poznasz techniki malarskie, narzędzia, postawy twórcze.To wszystko byś nie musiał uczyć się na własnych błędach, dzięki czemu unikniesz frustracji, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii. Kurs jest przeznaczony dla osób od 16 lat  . 

Moduł 2: Mentoring

Poznasz metody i techniki, dzięki którym Twoja kreatywność pozostanie na wysokim poziomie. Będziesz mieć wsparcie, gdy nadejdzie kryzys. Mentor pomoże Ci utrzymać motywację przez cały okres kursu. Mentoring jest dostępny dla wszystkich osób, które zapiszą się na część praktyczną. Zawiera filmy i godzinną konsultację 1:1, podzieloną na trzy sesje.

Moduł 3: Praktyka

Pod okiem artystów z dużym doświadczeniem zrealizujesz ćwiczenia z kompozycji, rysunku oraz malarstwa, które będą ćwiczeniami rozwijającymi Twoją wrażliwość i świadomość. Malować i rysować będziesz w domu, a korekt udzielimy Ci na spotkaniach online na żywo, w których będą uczestniczyć wszyscy uczestnicy kursu. Spotkania będą odbywać się na platformie do wideokonferencji co najmniej raz w tygodniu. Będziesz mógł wcześniej przysłać zdjęcie z każdego z czterech etapów malowania obrazu, na podstawie którego dokonamy korekty. Obraz będziesz mógł nam pokazać również na żywo, podczas spotkania. Jeżeli wykonasz wszystkie zaplanowane przez nas ćwiczenia, wyjdziesz z kursu z 8 obrazami, 10 rysunkami i przynajmniej 10 układami kompozycyjnymi. Będziesz mieć gotową teczkę na egzamin w szkole artystycznej.

Dzięki aktywnym uczestnictwie w tym kursie:

 • opanujesz podstawowe techniki malarskie
 • nabędziesz umiejętności świadomego budowania obrazu
 • nauczysz się wykonywać świetne szkice malarskie i rysunkowe
 • zrozumiesz różnicę pomiędzy malowaniem farbami akrylowymi, a olejnymi
 • poznasz tematy, które pojawiają się na egzaminie na ASP
 • nauczysz się rysować postać ludzką oraz portret
 • namalujesz co najmniej 8 obrazów obrazów w formacie minimum 100x70
 • narysujesz co najmniej 10 rysunków postaci w formacie 100x70 w wybranej przez siebie technice (węgiel, ołówek, tusz)
 • przygotujesz co najmniej 10 różnych układów kompozycyjnych
Ponadto
 • rozwiniesz swoją świadomość wzrokową i zrobisz krok milowy w rozwoju swojego talentu
 • otworzysz swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach swojego życia
 • poznasz nowe osoby, podobne do Ciebie, otwarte, wrażliwe, empatyczne
 • osiągniesz pewność siebie w działaniach twórczych

3 proste kroki

Zapisz się na kurs w trzech prostych krokach

Kliknij czerwony przycisk "zapisz się na kurs teraz" na tej stronie

Zostaniesz przekierowany na stronę zakupową, gdzie będziesz mógł uzupełnić swoje dane. 

Wypełnij formularz

Wpisz swoje dane do formularza na stronie zakupowej. Jeśli zapisujesz dziecko, podaj jego imię i nazwisko w polu "Uwagi do Zamówienia", kliknij "ZAPISUJĘ SIĘ"

Odbierz maila

Odbierz maila z danymi do logowania. Zaloguj się na platformie        www.dariagiemza.com.pl  

i wybierz w menu "moje szkolenia". Kurs malarstwa będzie dla Ciebie dostępny. Kliknij "rozpocznij kurs".

co mówią inni?

ZOBACZ OPINIE NA TEMAT WSPÓŁPRACY Z NAMI

Osoby, które dotychczas z nami współpracowały były tak miłe, że podzieliły się swoją opinią na nasz temat.

Wspaniały człowiek, artysta i jeszcze lepszy nauczyciel. To on nauczył mnie innego spojrzenia na sztukę i to dzięki niemu, jestem tu gdzie jestem. Jeżeli kogoś interesuje sztuka, chciałby się podszkolić w malarstwie, rysunku itp. to koniecznie musi poznać Jarosława Żero


Magdalena Ryżykowska

Daria to mega ciepła osoba o indywidualnym podejściu do każdego.
Bardzo mi pomógł kurs o wydobyciu kreatywności i walce z wewnętrznym krytykiem.
Dużo się dowiedziałam, dużo pracowałam nad sobą, dużo czasu przepłakałam ale się opłaciło !
Umiem już sobie poradzić z wewnętrznym krytykiem i zaopiekować wewnętrznym dzieckiem dzięki czemu nie tracę już na to tony energii, która mogę przeznaczyć na tworzenie !
Bardzo polecam !
Zmieniło to moje życie, dziękuję!


Małgorzata Kędziora

Dziękuję Jarkowi za perfekcyjnie przeprowadzone kursy z malarstwa i rysunku dzięki, którym z wielkim sukcesem dostałam się na Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Od zawsze podziwiałam Jarka i jego pasje do sztuki, a każde zajęcia były zawsze urozmaicone i przeprowadzone w nietuzinkowym charakterze. Jeżeli poszukujecie nauczyciela z pasją i znakomitym humorem to dobrze trafiliście! Polecam Jarosława jako fantastycznego nauczyciela i mentora!


Marlena Kępa

Zajęcia wspominam bardzo dobrze, nie tylko dlatego, że umożliwiły mi dostanie się na wymarzone studia ale
przede wszystkim przez atmosferę. Pan Jarek ma ogromne doświadczenie i wiedzę, ale przede wszystkim jest osobą, która kocha sztukę i może być wspaniałą inspiracją dla początkujących artystów.


Ewelina Foltyńska

Daria jest osobą, która potrafi wydobyć z człowieka potencjał, pomaga i uzmysławia nam to czego nie widzimy, a jacy jesteśmy. Pracować z nią to czysta przyjemność. Bardzo serdecznie jej z tego miejsca dziękuję, ponieważ dużo wniosła w moje życie i  bardzo pomogła mi dostrzec rzeczy, których ja nie dostrzegałam. 


Magdalena Cyman

Miałam szczęście do nauczyciela jakim jest Jarosław Żero.
Wykonaliśmy BARDZO solidną pracę kompletując teczkę, która jest biletem wstępu na obrane studia.
Lekcje pozwoliły mi zrozumieć, czym jest malarstwo i "jak to działa".
Od przeniesienia rzeczywistości na język malarski, po świadome czerpanie z tej techniki, nabranie pewności, zaufanie swoim własnym instynktom i wypracowanie własnej formy wyrazu.


Zosia Rudnicka

Na kurs możesz zapisać się w miesięcznej subskrypcji

Cena obejmuje:
 • Dostęp do kursu nawet po zakończeniu
 • Platforma szkoleniowa 24/7
 • Korekty prac w grupie uczestników
 • 3 sesje indywidualnego mentoringu
 • Zamknięta grupa wsparcia

PLN

240

Za każdy miesiąc uczestnictwa w kursie

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie będę oglądać filmy?

Cały kurs, wszystkie filmy z teorią są dostępne na platformie szkoleniowej po zalogowaniu.

W jaki sposób wygląda kurs?

Przez 6 tygodni dodajemy do szkolenia nowe filmy z teorii. To wykłady online, które mają wprowadzić Cię w temat. Chcemy dobrze przygotować Cię przed rozpoczęciem praktyki. Od drugiego miesiąca szkolenia raz w tygodniu spotykamy się na żywo na specjalnej platformie do wideokonferencji, która nazywa się ZOOM. Trzeba się tam zalogować i wejść do pokoju jak na czacie. Jako uczestnik szkolenia z tej platformy korzystasz za darmo. W jaki sposób wygląda korzystanie z ZOOM, zobacz tutaj ---> OBEJRZYJ FILM O ZOOM

Jak zalogować się na platformę?

Na kurs zapisujesz się przez stronę zakupową, gdzie "kupujesz" dostęp do platformy szkoleniowej. Na tej stronie, na której jesteś teraz są widoczne czerwone przyciski "Zapisz się na kurs teraz". Gdy klikniesz jeden z nich, otworzy się STRONA ZAKUPOWA. Gdy na stronie zakupowej wprowadzisz swoje dane i  klikniesz "ZAPISZ SIĘ ", na maila przyjdzie Ci wiadomość potwierdzająca zakup, czyli zapis na kurs. To tak, jakby kupować bilet na jakieś wydarzenie. Wtedy również system wygeneruje Ci login i hasło, które otrzymasz mailem. Wchodzisz na stronę główną www.dariagiemza.com.pl i wybierasz zakładkę "moje szkolenia". Wówczas system poprosi Cię o zalogowanie. Wpisujesz dane, które zostały wysłane na maila i widzisz w zakładce "moje szkolenia" swój zakupiony kurs.

Jak się zapisać?

KLIKNIJ DOWOLNY PRZYCISK "ZAPISZ SIĘ NA KURS" na tej stronie. Na stronie zakupowej podaj swoje dane i odbierz dostęp do części teoretycznej. Odbierz maila od "W Związku ze Sztuką", zaloguj się na platformie.
Po obejrzeniu wszystkich filmów z teorii będziesz mogła zapisać się na część praktyczną. W ostatnim filmie dostaniesz szczegółowe wskazówki. Ofertę dostaniesz także na maila. Nie zmieniamy warunków, jeśli zapiszesz się w cenie promocyjnej już teraz, to masz gwarancję, że przez cały czas trwania kursu cena się nie zmieni. Z końcem października zamykamy zapisy i nie będzie można dołączyć. Część praktyczna jest odpłatna, jak każde korepetycje. Możesz wybrać pomiędzy dwoma sposobami płatności:
- Płatność z góry za całe 8 miesięcy
- Subskrypcja

Pamiętaj, by zapisać właściwą osobę. Jeśli chcesz zapisać np. swoje dziecko, to będzie się ono logować do platformy z Twojego adresu e-mail. Jeśli jest pełnoletnie, to możesz podać jego dane, lub poprosić, by samo wypełniło formularz na stronie zapisu, a tylko pomóc mu w opłaceniu kursu. 
Jeśli zapisana ma być osoba między 16 a 18 rokiem życia to formularz zapisu powinien wypełnić jego opiekun, a imię i nazwisko dziecka wpisz w polu "Uwagi do zamówienia"
Wybierz "Zapisz się na kurs teraz" na górze strony, lub kliknij tutaj

Kiedy rusza kurs? Ile czasu będą otwarte zapisy?

Zapisy są otwarte do końca października. Teorię można oglądać od razu po zapisaniu się na kurs. Zajęcia praktyczne rozpoczynamy w pierwszą środę października o godz. 17:00. 

Co to jest mentoring?

W cenie tego kursu są trzy sesje po 20 minut dla każdego uczestnika, z których może skorzystać, kiedy jest mu to potrzebne. Może umówić się ze mną na telefon lub videorozmowę na żywo. To spotkania, na których dostaniesz wsparcie mentalne, poradę, pomogę Ci podjąć decyzję. Wiem, że w tworzeniu równie ważne jak warsztat jest nastawienie artysty. Jeżeli dopadnie Cię kryzys, wątpliwości, czy jesteś na dobrej drodze, zdarzy Ci się usłyszeć od kogoś coś, co zgasi w Tobie pragnienia rozwoju, to wspólnie pokonamy ten problem :) - Daria

Czy czeka mnie jakaś dodatkowa inwestycja?

Tak. Do malowania będziesz potrzebować blejtramu, farb, pędzli, terpentyny, palety. Do rysowania kartonu 100x70, szt. 10, ołówków, węgla, tuszu. W kursie zdradzamy swoje sekrety, co kupić, gdzie i na czym można zaoszczędzić. Postaramy się tak podpowiedzieć, żeby zminimalizować te koszty. Trzeba się liczyć z tym, że w każdym miesiącu trzeba będzie zainwestować kwotę kilkudziesięciu złotych. Ile dokładnie to tak naprawdę zależy od Ciebie. Może to być 30 zł, a może być i 90 zł. W pierwszym miesiącu, to będzie wyższa kwota, ok. 200 zł (sztaluga, blejtram, farby, terpentyna, pędzle, paleta). W kursie dowiesz się, co konkretnie kupić i gdzie. 

Ile miejsca potrzebuję? Czy muszę mieć pracownię?

Nie musisz mieć pracowni, ale warto znaleźć miejsce, gdzie można swobodnie malować, bez obawy o to, że coś pochlapiesz farbą. Pamiętaj o tym, że farby olejne bardzo ciężko zmyć. Potrzebujesz miejsca, by ustawić martwą naturę i mieć jeszcze 2-3 metry przestrzeni, by móc rozstawić sztalugę i być w odpowiedniej odległości od malowanego obiektu. Pamiętaj, że malujemy tylko z natury (a nie ze zdjęcia). Pomieszczenie musi być z oknem, bo każdy obraz malujemy w świetle dziennym.

A co, jeśli nie mam warunków w domu?

- Nic nie szkodzi. Obraz możesz malować w dowolnym miejscu, nawet w plenerze, u przyjaciółki, w opuszczonym magazynie. Ważne, byś zrobił dobry foto reportaż z tego miejsca. Jak zrobić taki reportaż, także uczymy w kursie :)

Czy mogę zapłacić z góry za kurs stacjonarny i zaoszczędzić?

- Tak. Jeżeli jesteś z Łodzi lub okolic i chcesz przyjeżdżać na zajęcia do pracowni, jest taka możliwość. Jeśli zdecydujesz się na kurs stacjonarny na miejscu, ale zapłacisz z góry za 8 miesięcy, dostaniesz od nas specjalną zniżkę. Potrzebujesz jak najwcześniej zarezerwować swoje miejsce. Napisz do nas w tej sprawie na [email protected]

Poznaj osoby, które prowadzą kurs malarstwa

Dzielenie się swoją wiedzą, to nasza pasja.

Daria Giemza

Malarka, mówca inspiracyjny

"Człowiek rodzi się twórcą, lecz z czasem zapomina o swoim przeznaczeniu. Gdy na powrót odnajdzie swoją drogę staje się niebywale szczęśliwym i spełnionym człowiekiem."

Specjalizuje się w usuwaniu blokad twórczych u artystów. Projektantka, mówca inspiracyjny, malarka. Prowadzi szkolenia i warsztaty, uczy rysunku, malarstwa i projektowania ubioru. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Szermentowskiego w Kielcach oraz kierunku Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy łączy wiedzę techniczną i artystyczną. Praca z ludźmi nad rozwijaniem ich talentów to jej pasja.

Jarosław Żero

Artysta malarz, wykładowca

"Utrwalony prostokąt płótna jest doskonałym miejscem do wizualizacji niezależnego bytu. W zasadzie każdy obraz jest nowym światem, którego budowa oparta jest na podobnych zasadach, jak nasz rzeczywisty świat, w którym żyjemy."

Artysta z kilkudziesięcioletnim dorobkiem, rzeczoznawca w zespole Wirtualnej Galerii Sztuki. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi. Autor 18- stu wystaw indywidualnych, uczestnik 39-ciu wystaw zbiorowych, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Malarz, grafik, projektant, pedagog.
Jest zdania, że twórczość artystyczna to przyjemność i nikogo nie powinno się tej przyjemności pozbawiać. 

Copyright by W Związku ze Sztuką 2020 - All Rights Reserved.Polityka prywatności
>