Chcesz poczuć więź z naturą
i nauczyć się malować pejzaż
z końmi w miejscu przesyconym klimatem boho i hippe?

Przyjedź na PLENER MALARSKI, 
by doskonalić swój warsztat malarski

Pozostało wolnych miejsc:

Customers served! 15 wolnych miejsc!

Niesamowita możliwość pracy z ruchomymi modelami pomoże Ci uzyskać swobodę
w posługiwaniu się artystycznymi narzędziami


Wyjątkowością tego pleneru będzie nie tylko obcowanie z naturą w cudownym miejscu w klimacie hipisowskiej bohemy i malowanie przepięknych pejzaży, ale również praca z ruchomymi modelami, których nie da się zatrzymać, by namalować szczegół oka czy ucha. Podczas warsztatów będziesz miał/a okazję nie tylko obserwować, ale także malować konie w ich naturalnym otoczeniu. To wyjątkowa szansa na przeniesienie na płótno siły, elegancji i emocji, jakie niosą ze sobą te wspaniałe stworzenia.

Czego nauczysz się na plenerze malarskim?
 • Poznasz 3 najważniejsze zasady dotyczące kompozycji, perspektywy i barwy, które właściwie zastosowane sprawiają, że obraz jest ciekawy i przykuwa wzrok każdego
 • Poznasz zarówno podstawowe jak i nietypowe techniki malarskie oraz zrozumiesz, jak je zastosować, by namalować dobry pejzaż,
 • Nabędziesz umiejętności świadomego budowania obrazu
 • Nauczysz się szkicować zwierzęta, które są w ruchu i wykorzystywać swoje szkice w malarstwie
 • Rozwiniesz swoją świadomość wzrokową i zrobisz krok milowy w rozwoju swojego talentu
 • Osiągniesz pewność siebie w działaniach twórczych
ponadto...
 • Poznasz nowy wyjątkowy świat jakim jest obcowanie z końmi
 • Otworzysz swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach swojego życia
 • Odetniesz się od świata i skupisz na swoim wnętrzu i czerpaniu z natury
 • Poznasz nowe osoby, podobne do Ciebie, otwarte, wrażliwe, empatyczne, z którymi będziesz mógł utrzymywać relacje
 • Zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się i wypoczniesz

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ i wsparcie mentorów

Przeżyj tydzień pełen artystycznych doświadczeń, malując pejzaże z natury pod czujnym okiem profesjonalistów. Dzięki natychmiastowym korektom dokonywanym na miejscu, tuż przy sztaludze, będziesz osiągać niezwykłe efekty i maksymalnie rozwijać swoje umiejętności artystyczne.

Pamiętaj, że będziemy Cię jedynie wspierać i udzielać konstruktywnej, zdrowej krytyki. Polega ona na analizowaniu działań twórczych uczestnika i wskazaniu drogi do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Możesz spodziewać się wskazówek w stylu "Sprawdź, czy inna kompozycja będzie lepiej wyglądać", "Postaraj się poszukać koloru tych drzew na horyzoncie, powinien być nieco chłodniejszy", "Weź szerszy pędzel, by uzyskać lepszy efekt".

Dzięki konkretnym wskazówkom nasi uczestnicy są zachęcani do poszukiwania swojego własnego stylu i odkrywania swojej artystycznej indywidualności. W rezultacie osiągniesz zdecydowanie większą satysfakcję z efektów swojej pracy, gdyż będą one wynikiem własnych odkryć i eksperymentów, a nie jedynie stosowania gotowych recept. Dołącz do nas, aby przeżyć intensywny tydzień artystycznych odkryć i doskonalić swoje umiejętności malarskie!

Nie tylko praktyka, ale też teoria

Porankami lub wieczorami przeniesiemy się do magicznej przestrzeni - Galerii u Artura, gdzie będą się odbywały nasze wykłady z malarstwa oraz sesje korekcyjne po intensywnych dniach spędzonych na malowaniu.

Zanurzenie się w atmosferę tego miejsca pełnego artystycznej energii, gdzie na każdym kroku możesz spotkać się z dziełami sztuki wzbogaci Twoje doświadczenie malarskie.

Dodatkowe atrakcje!

Poza warsztatami malarskimi zaplanowaliśmy dla Was moc atrakcji, które czynią to wydarzenie tak wyjątkowym
i niepowtarzalnym. 

Zajęcia z pracy z koniem
z elementami hipoterapii

Jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z końmi, a chciałbyś tego doświadczyć, nasza wspaniała instruktorka pomoże Ci przełamać lęki i obawy i zbliżyć się do tych pięknych zwierząt.

Jeśli miałeś już z końmi kontakt, gdy np. jako dziecko jeździłeś lub jesteś aktywnym jeźdźcem to Oliwia pokaże Ci inne podejście do pracy z tymi cudownymi i bardzo mądrymi zwierzętami.

Integracyjne ogniska

Ogniska na początku warsztatów stanowią wyjątkową okazję do poznania się i zintegrowania grupy. Przy ognisku powitalnym uczestnicy mają szansę przedstawić się nawzajem, dzielić swoimi oczekiwaniami i nawiązywać pierwsze więzi, tworząc atmosferę otwartości i współpracy.

Na zakończenie warsztatów ognisko staje się miejscem podsumowań i wspomnień. Przy jego cieple uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami, refleksjami i tworzą wspólne wspomnienia. To moment, który umożliwia spojrzenie wstecz na to, co zostało osiągnięte, a jednocześnie buduje więź między uczestnikami, tworząc trwałą pamiątkę z intensywnego i twórczego czasu spędzonego razem.

zajęcia rozwoju osobistego

Medytacja, zajęcia z tańca intuicyjnego, tantra czy muzykoterapia...

Klimat miejsca, w którym będziemy zaraża swoją magiczną energią i skłania do zajrzenia w głąb siebie, by lepiej doświadczać otaczającego nas świata, dlatego planujemy szereg zajęć z medytacji, muzykoterapii czy tańca intuicyjnego oraz poranną gimnastykę somatyczną.

Nie tylko ciało potrzebuje rozwoju, ale także nasze wnętrze, by poszerzyć swoją perspektywę i odnaleźć w sobie otwartość na nowe, dlatego również chcemy zadbać o tą część Twojego rozwoju.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Dla osób chętnych nasz zaprzyjaźniony fotograf za dodatkową opłatą będzie mógł stworzyć pamiątkę z tego niesamowitego wyjazdu np. gdy po raz pierwszy siedzisz na koniu, czy malując obrazy w tym magicznym miejscu – bo fotografia to też przecież forma sztuki tylko tym razem to Wy możecie spróbować swoich sił w roli modela :)

Ta opcja będzie dostępna po rezerwacji miejsca. Będziesz mógł/ła zapisać się na listę chętnych.

Poznaj osoby, które poprowadzą zajęcia!

Pomaganiem zajmujemy się z pasji. Tworzymy zespół ekspertów i organizujemy wspólnie wydarzenia dla osób wysoko wrażliwych. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. 

Daria Giemza

malarka

Monika Grygierzec

przewodnik duchowy

Marzena Szyszka

instruktorka

Oliwia

instruktorka

NOCLEGI

Integracja

Wszyscy wspólnie będziemy nocować w Agroturystyce Jurka Trawińskiego w Nowinie na Dolnym Śląsku. Możliwości noclegowych mamy klika:

Opcja 1 

to niezapomniane doświadczenie wspólnego snu w ogromnej przestrzeni, gdzie wszyscy uczestnicy dzielą jeden otwarty pokój, tworząc atmosferę pełną wspólnoty i spontanicznej integracji.

Opcja 3

to absolutny hit - nocleg w przerobionych wozach Drzymały, zaledwie trzy dostępne sztuki, a decyduje szybkość rezerwacji – Uwaga jeden z widokiem na pastwisko!!! To nie tylko gwarancja prywatności, ale także wyjątkowe doświadczenie spania w nietypowym miejscu chociaż z koniecznością korzystania z węzła sanitarnego w głównych budynkach.

W opcji 2

dostępne są jedynie dwa pokoje 2-3 osobowe, co sprawia, że miejsca są limitowane, a szybkość decyduje o wyborze. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie nieco więcej prywatności w kameralnym otoczeniu.

Jedzenie na plenerze

Posiłki będziemy spożywać przy wspólnym stole w naturze lub w jadalni budynku mieszkalnego przerobionego ze stodoły :)


Na plenerze korzystamy z cateringu zewnętrznej firmy. Przewidujemy 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Dwie kolację planujemy przy ognisku w formie pieczonych kiełbasek z sałatkami – ognisko powitalne oraz na pożegnanie.

"Nie mogę się już doczekać!

To będzie tydzień pięknej transformacji dla wszystkich."

Teraz jest Twój czas by nawiązać piękną relację ze sobą!

Wiedz, Drogi Bracie, Kochana Siostro, że Twoje życie, relacje z innymi, praca, twórczość, dynamika Twojego rozwoju - są odbiciem Twojej relacji z samym/ą sobą.

Czy akceptujesz swoje błędy? Czy masz do siebie ukryty żal? Czy podświadomie sabotujesz swoje działania, bo uważasz, że nie zasługujesz?


Jeśli jesteś gotowy/a, by zmienić myślenie o sobie na konstruktywne, pełne miłości i mocy, pokażę Ci furtkę, jak zacząć.


Zapraszam Cię w podróż, w której:

 • przyjrzysz się, co Cię może blokować przed wzrostem
 • poprowadzę Cię przez Medytację Powrotu Do Siebie
 • bezpiecznie oddasz tkwiące w Tobie napięcia przez medytację prowadzoną
 • doświadczysz różnych ćwiczeń tantrycznych, w których przyjrzysz się sobie poprzez innych ludzi. Bez obaw - ćwiczenia są lekkie i przyjazne dla wszystkich 
 • każdy dzień zaczniemy od delikatnej jogi, by dodać sobie energii i dobrego samopoczucia 
 • będziesz mieć możliwość skorzystania z godzinnej sesji indywidualnej ze mną, wg Twoich aktualnych potrzeb.

Opinie

Poznaj opinie osób, które były z nami na plenerze malarskim

Insert Video
Insert Video
Insert Video

twoja inwestycja

Twoja inwestycja w rozwój swoich talentów i umiejętności!

cena obejmuje
 • Warsztaty i wykłady z malarstwa na żywo
 • Korepetycje z malarstwa w postaci korekty obrazów przy sztaludze
 • Warsztaty z medytacji, jogi i gimnastyki somatycznej
 • Indywidualną sesję z mentorem
 • Naukę kontaktu i obcowania z końmi
 • Noclegi w ogrzewanych zabudowaniach lub wozach
 • Zaplecze sanitarne - toalety, prysznice
 • Wyżywienie, trzy posiłki dziennie
 •  Wypożyczenie sztalugi, naczyń, palety, pędzli
 • Trzy płótna malarskie w formacie 60x80
 • Ogniska integracyjne
 • Niespodziankę dla uczestników
 • Wernisaż na zakończenie pleneru
razem

PLN

4789

PRZEDSPRZEDAŻ!

PLN

4070

9 dni pleneru

NATURA ZAMKNIĘTA W SŁOIKU

Uwaga, uwaga, uwaga!

Dodatkowym atutem miejsca jest możliwość kupienia ekologicznych soków, dżemów, świeżych jaj i serów (tylko w sezonie) robionych przez Pana Jurka właściciela – płatność tylko gotówką – ale polecamy serdecznie – dżem z czarnej porzeczki z płatkami róży to „niebo w gębie”.

Jak dojechać

Ze względu na mało dostępne położenie organizujemy dojazd z centrum Wrocławia. Osoby zmotoryzowane zapraszamy w sobotę, 21 września od rana.
Bus dowożący uczestników odjeżdża z Parkingu Kiss & Ride przy ulicy Joannitów o godz. 10:00, 21.09.2024

>