Poznaj najważniejszą decyzję w moim życiu, dzięki której zmieniłam środowisko na wspierające i odzyskałam czas, by żyć swoją pasją, bez wielkiej inwestycji i poświęcania siebie.

zaczynamy 24.10.2022 godz. 20:00

do naszego spotkania pozostało:

02
Dni
:
 
12
godzin
:
 
51
Minut
:
 
06
Sekund

You missed out!

[Magdalena Cyman]

Mama i żona

Co wydarzy się podczas webinaru "Postaw na siebie?"

Webinar to wydarzenie na żywo z uczestnikami, którzy mają podobne zainteresowania, pasje jak również problemy. Na tym spotkaniu podzielę się z Tobą, co zrobiłam, że dziś jestem kobietą świadomą, cenioną i szanowaną, która ma czas dla siebie, rodziny oraz zarabia na swojej pasji.


Usłysz historię mojego życia, którą dzielę się tylko na takich zamkniętych spotkaniach, więc to będzie szansa jedyna w swoim rodzaju. Dostaniesz ode mnie wsparcie, jak również pomogę Ci wejść we wspierające środowisko, mało tego, nauczę Cię w jaki sposób możesz stworzyć przestrzeń i czas dla siebie. 


Na żywo będziesz miała możliwość bliższego poznania mnie, jak również ocenienia czy zmiany są warte zachodu i naszego zaangażowania. Udowodnię Ci, że jedyne, co musisz, to POSTAWIĆ NA SIEBIE. Wiesz kiedy jest najlepszy czas na zmiany? WŁAŚNIE TERAZ! Myślisz, że nie jesteś gotowa? A czy kiedykolwiek będziesz? Po co przepalać czas, jak można wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób.

Co potrzebujesz, by wziąć udział?

Poprawnie wypełniony formularz kontaktowy

Kliknij "Rezerwuję miejsce..." na górze strony i uważnie wypełnij krótki formularz. Na maila i smsem wyślę Ci link do webinaru. 

Zapisany link do webinaru "Czas na pasję"

Ważne, byś sprawdził/a skrzyskę e-mail i upewnił/a się, że link do Ciebie dotarł. Dostaniesz ode mnie także wiadomość przypominającą o spotkaniu. Zapisz sobie termin w kalendarzu!

Zarezerwowany czas dla siebie, na swój rozwój!

Pamiętaj, że to spotkanie na żywo, więc będziesz mieć jedyną taką okazję, by wziąć w nim udział. To wydarzenie powinno być najważniejszą rzeczą w tym dniu, podobnie jak Ty powinieneś/aś być najważniejszą osobą w swoim życiu.

Kto poprowadzi WEBINAR?

Nazywam się Magdalena Cyman. Jestem matką dwójki mądrych, kreatywnych i zaradnych dzieci oraz szczęśliwą żoną od 14 lat. Jestem artystyczną duszą, kochającą przyrodę oraz ludzi. Lubię uczyć się nowych rzeczy, rozwijać się, pomagać innym i wspierać ich w nauce. Moją drugą pasją są podróże, głównie po kraju, ponieważ inspiruje mnie wspaniała, wielowiekowa tradycja i kultura Polski. Od lat zajmuję się rozwojem osobistym, głównie utrzymywaniem ciepła domowego ogniska oraz dobrą relacją z partnerem. Pomagam kobietom zmieniać ich nastawienie mentalne, by mogły mieć lepsze relacje z rodziną oraz by umiały stworzyć przestrzeń do realizacji siebie.

Gość specjalny

Nazywam się Daria Giemza. Specjalizuję się w usuwaniu blokad u osób wysoko wrażliwych. Jestem mówcą inspiracyjnym, mentorką, prowadzę szkolenia i warsztaty z rozwoju osobistego, uczę rysunku, malarstwa i konstrukcji ubioru. Jestem absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. J. Szermentowskiego w Kielcach oraz kierunku Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy łączę wiedzę techniczną i artystyczną. Praca z ludźmi nad rozwijaniem ich talentów to moja pasja. 

Na co jeszcze czekasz?

 Czas rozwinąć skrzydła!

>