Magdalena Cyman

malarka

Malowanie i przyroda są moją miłością. Kiedy łączę tę dwie rzeczy ze sobą powstają obrazy, które są odzwierciedleniem mojej duszy, wszystkiego co we mnie najlepsze!

Od dziecka marzyłam żeby malować obrazy, zajmować się sztuką i przekazywać moją interpretację piękna. Niestety życie nie pozwoliło mi pójść w tym kierunku.

Kiedyś usłyszałam, że jak coś naprawdę jest Twoje i przepełnia całe Twoje serce, to prędzej czy później upomni się o Ciebie i tak też w moim przypadku się stało. Poznałam niesamowitych artystów, pojechałam na mój pierwszy wymarzony plener malarski, brałam udział w kursach malarskich i uczę się malarstwa od profesjonalistów.

Wybór jest aktem twórczym i bardzo podoba mi się, że te akty są w pełni moje. W każdy obraz wkładam cząstkę mojego serca, ponieważ kocham to co tworzę, mogę w pełni wydobywać swoją kreatywność. Kocham kolory, a na obrazach można pokazać ich całą nieskończoność, a przy okazji mieć niesamowitą zabawę w odkrywaniu ich na nowo. Jeżeli kochasz to co robisz, to robisz to najlepiej jak potrafisz i tak też jest w moim przypadku.

Jeżeli podoba się Tobie któryś z obrazów i chciałbyś go u siebie powiesić lub podarować komuś w prezencje, zapraszam do galerii poniżej.

>