W Związku ze Sztuką

Konsultacja techniczna online. Sesja 90 minut

Konsultacja odbywa się za pośrednictwem platformy do videokonferencji ZOOM oraz MESSENGER. Uczestnik ustala datę spotkania telefonicznie, za pośrednictwem Facebooka lub maila.

Jak będzie wyglądać konsultacja?

  • Po dołączeniu do spotkania podłączasz swoją kamerę i mikrofon, dzięki czemu możemy się widzieć i słyszeć. Opowiadasz mi, z czym się mierzysz w temacie techniki i technologii, co stanowi największy problem, a ja pomagam Ci go rozwiązać.

  • Dzięki funkcji “udostępnij ekran” mogę zobaczyć interfejs Twojego komputera oraz mieć zdalny dostęp do Twojej myszy. Każda czynność jest w pełni kontrolowana przez Ciebie i możesz przerwać ją w każdym momencie, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie. Funkcje, z których będę korzystać służą tylko i wyłącznie temu, bym mogła Ci pomóc.

  • Daję Ci gwarancję skuteczności, lub zwrot pieniędzy. Jeżeli nie będę w stanie Ci pomóc możesz liczyć na moje wsparcie i polecenie osób, które mają ekspercką wiedzę w danym temacie, lub możemy umówić się na inny termin, a ja w między czasie dowiem się, jak rozwiązać Twój problem.

Słowo od eksperta

W mediach społecznościowych pracuję od lat i nie mają przede mną tajemnic. Kwestie techniczne nigdy nie stanowiły dla mnie problemu, a nowe technologie mnie fascynują. Zajmuję się tym z pasją i zainteresowaniem. Lubię nowinki technologiczne i jestem na bieżaco z ciągłymi zmianami w narzędziach służacych do promocji marki w internecie.
Daria

PAMIĘTAJ! Rezerwuję dla Ciebie swój czas, więc zrób wszystko co w Twojej mocy, by pojawić się na spotkaniu. Rezerwację terminu możesz odwołać dzień wcześniej, lub przełożyć spotkanie, ale jeśli się nie pojawisz i wcześniej nie dasz mi znać, to Twoja inwestycja przepadnie. 

Prywatność

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie współpracuję z firmami partnerskimi, nie udostępniam nikomu informacji o Tobie.

Twoje dane:

Pola oznaczone * są wymagane

Twoje produkty

Produkty
Ilość
Cena
1
Konsultacja techniczna online sesja 90 minut
-
+
150.00 

Podsumowanie zamówienia

Produkt
Łącznie
1
Konsultacja techniczna online sesja 90 minut
Konsultacja techniczna online sesja 90 minut × 1
150.00 
Kwota 150.00 
Łącznie 150.00 

Metody płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych.

  • Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.

  • Chronimy Twoją prywatność

  • Gwarancja satysfakcji

  • Twoje dane są bezpieczne