W Związku ze Sztuką

ONE SHOT - Kurs malarstwa online

Naucz się malarstwa od podstaw pod okiem profesjonalistów w swojej dziedzinie. W tym szkoleniu dowiesz się krok po kroku, co zrobić, by malować dobre obrazy. Nauczysz się kompozycji, mieszania barw, budowania formy, światłocienia oraz przestrzeni na obrazie. Poznasz techniki malarskie oraz narzędzia niezbędne do namalowania obrazu.

Pamiętaj!

  • Talent rozwija się jak każda inna umiejętność. Trzeba go ćwiczyć do skutku. Dlatego na początku nie zastanawiaj się, czy masz wystarczająco dużo talentu, by dołączyć, być może otworzysz się po kilku lekcjach. Jak mawiała moja mentorka malarstwa: “Jeśli nie miałabyś talentu, to prostej kreski nie potrafiłabyś namalować”.

Słowo od prowadzących

Od lat sprzedajemy swoją sztukę i na tym zarabiamy. Połączyliśmy wieloletnią wiedzę i doświadczenie nauczyciela z nowoczesną technologią, by móc przyjąć znacznie więcej uczniów, co nie było możliwe przy prowadzeniu tradycyjnych korepetycji. Chcemy podzielić się z Tobą tą wiedzą, byś mogła pokazywać światu swój talent. Specjalnie dla Ciebie całe szkolenie odbywa się wyłącznie online, byś z domu, bezpiecznie mogła się nauczyć, jak namalować wspaniały, wartościowy obraz, który docenią zarówno potencjalni klienci, jak i komisja na ASP.
Daria i Jarek

Prywatność

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie współpracujemy z firmami partnerskimi, nie udostępniamy nikomu informacji o Tobie.

Twoje dane:

Pola oznaczone * są wymagane

Twoje produkty

Produkty
Ilość
Cena
1
ONE SHOT Kurs malarstwa i rysunku online - teoria
0.00 

Podsumowanie zamówienia

Produkt
Łącznie
1
ONE SHOT Kurs malarstwa i rysunku online - teoria
ONE SHOT Kurs malarstwa i rysunku online - teoria × 1
0.00 
Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 

Metody płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych.

  • Chronimy Twoją prywatność

  • Gwarancja satysfakcji

  • Twoje dane są bezpieczne