one shot - kurs malarstwa i rysunku online.

Już teraz zarezerwuj swoje miejsce na kursie malarstwa i rysunku! Poniżej znajdziesz opis kursu, opinie i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapisz się teraz, za darmo, by wziąć udział w pierwszych zajęciach i przekonać się, jak wygląda kurs!

Zaczynamy już 4 października
o 18:00! Do pierwszych zajęć pozostało:

00
dni
:
 
00
godzin
:
 
00
Minut
:
 
00
Sekund

You missed out!

8 miesięcy

Środa godz. 18:00

28 ćwiczeń

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w tym kursie:

 • opanujesz podstawowe techniki malarskie
 • nabędziesz umiejętności świadomego budowania obrazu
 • nauczysz się wykonywać świetne szkice malarskie i rysunkowe
 • zrozumiesz różnicę pomiędzy malowaniem farbami akrylowymi, a olejnymi
 • poznasz tematy, które pojawiają się na egzaminie na ASP
 • nauczysz się rysować postać ludzką oraz portret
 • namalujesz co najmniej 8 obrazów obrazów w formacie minimum 60x70
 • narysujesz co najmniej 10 rysunków postaci w formacie 100x70 w wybranej przez siebie technice (węgiel, ołówek, tusz)
 • przygotujesz co najmniej 10 różnych układów kompozycyjnych
Ponadto
 • rozwiniesz swoją świadomość wzrokową i zrobisz krok milowy w rozwoju swojego talentu
 • otworzysz swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach swojego życia
 • poznasz nowe osoby, podobne do Ciebie, otwarte, wrażliwe, empatyczne
 • osiągniesz pewność siebie w działaniach twórczych

Zobacz film, w którym Jarek Żero  przedstawia program kursu

Zobacz, co zawiera kurs malarstwa i rysunku ONE SHOT

Cały kurs podzielony jest na trzy moduły:

Moduł 1: Teoria

Wstęp teoretyczny obejrzysz na naszej platformie szkoleniowej po zalogowaniu. Gdy zapiszesz się na kurs wyślemy do Ciebie na maila login i hasło. Dostęp do wykładów dostaniesz natychmiast. Wykłady teoretyczne są obowiązkowe dla wszystkich, którzy będą chcieli odbyć ćwiczenia praktyczne. Pierwszy moduł składa się z serii filmów, z których dowiesz się między innymi, jak zbudować swój własny warsztat malarski, od czego zacząć malowanie, jakie farby wybrać, jak zakomponować obraz. Poznasz techniki malarskie, narzędzia, postawy twórcze. To wszystko byś nie musiał uczyć się na własnych błędach, dzięki czemu unikniesz frustracji, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii. Kurs jest przeznaczony dla osób od 16 lat  . 

Moduł 2: Mentoring

Poznasz metody i techniki, dzięki którym Twoja kreatywność pozostanie na wysokim poziomie. Będziesz mieć wsparcie, gdy nadejdzie kryzys. Mentor pomoże Ci utrzymać motywację przez cały okres kursu. Mentoring jest dostępny dla wszystkich osób, które zapiszą się na część praktyczną. Zawiera filmy i godzinną konsultację 1:1, na którą możesz umówić się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Moduł 3: Praktyka

Pod okiem artystów z dużym doświadczeniem zrealizujesz ćwiczenia z kompozycji, rysunku oraz malarstwa, które będą ćwiczeniami rozwijającymi Twoją wrażliwość i świadomość. Malować i rysować będziesz w domu, a korekt udzielimy Ci na spotkaniach online na żywo, w których będą uczestniczyć wszyscy uczestnicy kursu. Spotkania będą odbywać się na platformie do wideokonferencji raz w tygodniu. Będziesz mógł wcześniej przysłać zdjęcie z każdego z czterech etapów malowania obrazu, na podstawie którego dokonamy korekty. Obraz będziesz mógł nam pokazać również na żywo, podczas spotkania. Jeżeli wykonasz wszystkie zaplanowane przez nas ćwiczenia, wyjdziesz z kursu z 8 obrazami, 10 rysunkami i przynajmniej 10 układami kompozycyjnymi. Jeśli masz ambicje zdawać na ASP, będziesz mieć gotową teczkę na egzamin.

3 proste kroki

Zapisz się na kurs w trzech prostych krokach

Klikni dowolny przycisk "zapisz się na kurs teraz"
Wypełnij formularz, który wyświetli się w nowym oknie. 
Odbierz maila z danymi do logowania. 

co mówią inni?

ZOBACZ OPINIE NA TEMAT WSPÓŁPRACY Z NAMI

Osoby, które dotychczas z nami współpracowały były tak miłe, że podzieliły się swoją opinią na nasz temat.

Wspaniały człowiek, artysta i jeszcze lepszy nauczyciel. To on nauczył mnie innego spojrzenia na sztukę i to dzięki niemu, jestem tu gdzie jestem. Jeżeli kogoś interesuje sztuka, chciałby się podszkolić w malarstwie, rysunku itp. to koniecznie musi poznać Jarosława Żero.Magdalena Ryżykowska

Zajęcia wspominam bardzo dobrze, nie tylko dlatego, że umożliwiły mi dostanie się na wymarzone studia ale
przede wszystkim przez atmosferę. Pan Jarek ma ogromne doświadczenie i wiedzę, ale przede wszystkim jest osobą, która kocha sztukę i może być wspaniałą inspiracją dla początkujących artystów.


Ewelina Foltyńska

Daria jest osobą, która potrafi wydobyć z człowieka potencjał, pomaga i uzmysławia nam to czego nie widzimy, a jacy jesteśmy. Pracować z nią to czysta przyjemność. Bardzo serdecznie jej z tego miejsca dziękuję, ponieważ dużo wniosła w moje życie i  bardzo pomogła mi dostrzec rzeczy, których ja nie dostrzegałam. 


Magdalena Cyman

Zacznij żyć swoją pasją i odnosić sukcesy! Zapisz się już teraz na pierwsze, bezpłatne zajęcia kursu malarstwa i rysunku online ONE SHOT

Pierwsze zajęcia BEZPŁATNIE, a potem...

Cena obejmuje:
 • Dostęp do kursu nawet po zakończeniu
 • Platforma szkoleniowa 24/7
 • Grupowe spotkania z nauczycielem
 • Sesja indywidualnego mentoringu
 • Zamknięta grupa wsparcia
 • Możliwość odtworzenia nagranych spotkań online

PLN

250

Za każdy miesiąc uczestnictwa w kursie

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie będę oglądać filmy?

Cały kurs, wszystkie filmy z teorią są dostępne na platformie szkoleniowej po zalogowaniu.

W jaki sposób wygląda kurs?

Przez pierwsze 6 tygodni dodajemy do szkolenia filmy z teorii. To wykłady online, które mają wprowadzić Cię w temat. Chcemy dobrze przygotować Cię przed rozpoczęciem praktyki. Raz w tygodniu spotykamy się na żywo na specjalnej platformie do wideokonferencji, która nazywa się ZOOM. Trzeba się tam zalogować i wejść do pokoju jak na czacie. Jako uczestnik szkolenia z tej platformy korzystasz za darmo. W jaki sposób wygląda korzystanie z ZOOM, zobacz tutaj ---> OBEJRZYJ FILM O ZOOM

Przez całe 8 miesięcy spotykamy się regularnie, w każdą środę o godz. 18:00 i rozmawiamy o postępach uczestników. Takie spotkania, na których omawiane są prace nazywamy "korektami". Są one nagrywane i dostępne dla uczestników zarówno przez cały okres trwania kursu, jak i po jego zakończeniu, dla wszystkich, którzy ukończą kurs. 

Kiedy rusza kurs? Ile czasu będą otwarte zapisy?

Zapisy są otwarte do końca października. Teorię można oglądać od razu po zapisaniu się na kurs. Zajęcia praktyczne rozpoczynamy w pierwszą środę października o godz. 18:00. 

Jak się zapisać?

KLIKNIJ DOWOLNY PRZYCISK "ZAPISZ SIĘ NA KURS" na tej stronie. Wypełnij prosty formularz, by wziąć udział w pierwszych zajęciach.

Jeżeli nie chcesz czekać do października i już teraz mieć dostęp do platformy szkoleniowej, możesz zapisać się już teraz. W tym celu KLIKNIJ TUTAJ.

 Na stronie zakupowej podaj swoje dane i kliknij "Zapisuję się" Odbierz maila od "W Związku ze Sztuką", zaloguj się na platformie szkoleniowej i zobacz materiały z części teoretycznej. Część praktyczna, to ćwiczenia, które wykonujesz w domu i nasze spotkania na platformie Zoom, online, gdzie porozmawiamy na temat Twojej pracy.
Nie zmieniamy warunków, jeśli zapiszesz się w cenie promocyjnej już teraz, to masz gwarancję, że przez cały czas trwania kursu cena się nie zmieni. Z końcem października zamykamy zapisy i nie będzie można dołączyć. Część praktyczna jest odpłatna, jak każde korepetycje.
Zapisy prowadzimy w subskrypcji, która trwa 8 miesięcy. Pierwszy tydzień jest za darmo, możesz zrezygnować w każdej chwili, wystarczy, że napiszesz do nas maila. 

Pamiętaj, by zapisać właściwą osobę. Jeśli chcesz zapisać np. swoje dziecko, to będzie się ono logować do platformy z Twojego adresu e-mail. Jeśli jest pełnoletnie, to możesz podać jego dane, lub poprosić, by samo wypełniło formularz na stronie zapisu, a tylko pomóc mu w opłaceniu kursu. 
Jeśli zapisana ma być osoba między 16 a 18 rokiem życia to formularz zapisu powinien wypełnić jego opiekun, a imię i nazwisko dziecka wpisz w polu "Uwagi do zamówienia"
Wybierz "Zapisz się na kurs teraz" na górze strony, lub kliknij tutaj

Jak zalogować się na platformę?

Gdy już zdecydujesz, że chcesz zapisać się na kurs, wypełnisz swoje dane i zapłacisz, na maila przyjdzie Ci wiadomość potwierdzająca zakup, czyli zapis na kurs. To tak, jakby kupować bilet na jakieś wydarzenie. Wtedy również system wygeneruje Ci login i hasło, które otrzymasz mailem. Wchodzisz na stronę główną www.dariagiemza.com.pl i wybierasz zakładkę "moje szkolenia". Wówczas system poprosi Cię o zalogowanie. Wpisujesz dane, które zostały wysłane na maila i widzisz w zakładce "moje szkolenia" swój zakupiony kurs.

Co to jest mentoring?

W cenie tego kursu jest 60 minutowa sesja dla każdego uczestnika, z której może skorzystać, kiedy jest mu to potrzebne. Może umówić się ze mną na telefon lub videorozmowę na żywo. To spotkania, na których dostaniesz wsparcie mentalne, poradę, pomogę Ci podjąć decyzję. Wiem, że w tworzeniu równie ważne jak warsztat jest nastawienie artysty. Jeżeli dopadnie Cię kryzys, wątpliwości, czy jesteś na dobrej drodze, zdarzy Ci się usłyszeć od kogoś coś, co zgasi w Tobie pragnienia rozwoju, to wspólnie pokonamy ten problem :) - Daria

Czy czeka mnie jakaś dodatkowa inwestycja?

Tak. Do malowania będziesz potrzebować blejtramu, farb, pędzli, terpentyny, palety. Do rysowania kartonu 100x70, szt. 10, ołówków, węgla, tuszu. W kursie zdradzamy swoje sekrety, co kupić, gdzie i na czym można zaoszczędzić. Postaramy się tak podpowiedzieć, żeby zminimalizować te koszty. Trzeba się liczyć z tym, że w każdym miesiącu trzeba będzie zainwestować kwotę kilkudziesięciu złotych. Ile dokładnie to tak naprawdę zależy od Ciebie. Może to być 30 zł, a może być i 90 zł. W pierwszym miesiącu, to będzie wyższa kwota, ok. 200 zł (sztaluga, blejtram, farby, terpentyna, pędzle, paleta). W kursie dowiesz się, co konkretnie kupić i gdzie. 

Ile miejsca potrzebuję? Czy muszę mieć pracownię?

Nie musisz mieć pracowni, ale warto znaleźć miejsce, gdzie można swobodnie malować, bez obawy o to, że coś pochlapiesz farbą. Pamiętaj o tym, że farby olejne bardzo ciężko zmyć. Potrzebujesz miejsca, by ustawić martwą naturę i mieć jeszcze 2-3 metry przestrzeni, by móc rozstawić sztalugę i być w odpowiedniej odległości od malowanego obiektu. Pamiętaj, że malujemy tylko z natury (a nie ze zdjęcia). Pomieszczenie musi być z oknem, bo każdy obraz malujemy w świetle dziennym.

A co, jeśli nie mam warunków w domu?

- Nic nie szkodzi. Obraz możesz malować w dowolnym miejscu, nawet w plenerze, u przyjaciółki, w opuszczonym magazynie. Ważne, byś zrobił dobry foto reportaż z tego miejsca. Jak zrobić taki reportaż, także uczymy w kursie :)

Czy mogę zapłacić z góry za kurs stacjonarny i zaoszczędzić?

- Tak. Jeżeli jesteś z Łodzi lub okolic i chcesz przyjeżdżać na zajęcia do pracowni, jest taka możliwość. Jeśli zdecydujesz się na kurs stacjonarny na miejscu, ale zapłacisz z góry za 8 miesięcy, dostaniesz od nas specjalną zniżkę. Potrzebujesz jak najwcześniej zarezerwować swoje miejsce. Napisz do nas w tej sprawie na [email protected]

Poznaj osoby, które prowadzą kurs malarstwa i rysunku

Dzielenie się swoją wiedzą, to nasza pasja.

Daria Giemza

Malarka, mówca inspiracyjny

"Człowiek rodzi się twórcą, lecz z czasem zapomina o swoim przeznaczeniu. Gdy na powrót odnajdzie swoją drogę staje się niebywale szczęśliwym i spełnionym człowiekiem."

Specjalizuje się w usuwaniu blokad twórczych u artystów. Projektantka, mówca inspiracyjny, malarka. Prowadzi szkolenia i warsztaty, uczy rysunku, malarstwa i projektowania ubioru. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Szermentowskiego w Kielcach oraz kierunku Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy łączy wiedzę techniczną i artystyczną. Praca z ludźmi nad rozwijaniem ich talentów to jej pasja.

Jarosław Żero

Artysta malarz, wykładowca

"Utrwalony prostokąt płótna jest doskonałym miejscem do wizualizacji niezależnego bytu. W zasadzie każdy obraz jest nowym światem, którego budowa oparta jest na podobnych zasadach, jak nasz rzeczywisty świat, w którym żyjemy."

Artysta z kilkudziesięcioletnim dorobkiem, rzeczoznawca w zespole Wirtualnej Galerii Sztuki. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi. Autor 18- stu wystaw indywidualnych, uczestnik 39-ciu wystaw zbiorowych, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Malarz, grafik, projektant, pedagog.
Jest zdania, że twórczość artystyczna to przyjemność i nikogo nie powinno się tej przyjemności pozbawiać. 

Copyright by W Związku ze Sztuką 2020 - All Rights Reserved.Polityka prywatności
>