W Związku ze Szuką


Witaj we Związku ze Sztuką!

Zobacz opinie napisane i nagrane przez osoby, którym pomogliśmy!

Robert

Daria jest wspaniałą mentorką, która ma niebywałą cierpliwość do ludzi. Na sesjach z nią panuje atmosfera spokoju i wyrozumiałości. Podczas rozmowy jest bardzo uważna i skupiona. Jest świetną słuchaczką. Zwraca uwagę na szczegóły, dzięki czemu bardzo szybko pomaga znaleźć rozwiązanie problemu. Rozmowa z nią pobudza myślenie. Swoją osobowością daje energię do działania. Całość spotkania dopełnia jej poczucie humoru.

Jadwiga

Daria wyróżnia się dobrą wolą i gotowością niesienia pomocy. Właśnie tego doświadczam. Podziwiam jej pasję i zaangażowanie. W każdej sytuacji potrafi wspomóc radą i podsuwa rozwiązanie. Jej pewność siebie i wiedza, którą posiada mobilizuje mnie do pracy nad sobą. Bardzo dziękuję!

Kamil

Pamiętam jak dołączyłem do wyzwania, a Daria była moją liderką. Niesamowite jest to, że zamiast mnie skreślić to zadawała pytania, próbowała dowiedzieć się dlaczego byłem tam gdzie byłem i jak może mi pomóc. Jeśli nie chciałem czegoś powiedzieć na grupie zawsze mogłem liczyć na indywidualną pomoc. Mimo, że celu wyzwania, które sobie postawiłem, nie zrealizowałem to dzięki Darii poszedłem dalej i dzisiaj nie mam już takich problemów z przekładaniem wiedzy na sukces 

Daria to mega ciepła osoba o indywidualnym podejściu do każdego.

“ Bardzo mi pomógł kurs o wydobyciu kreatywności i walce z wewnętrznym krytykiem. Dużo się dowiedziałam, dużo pracowałam nad sobą, dużo czasu przepłakałam ale się opłaciło !
Umiem już sobie poradzić z wewnętrznym krytykiem i zaopiekować wewnętrznym dzieckiem dzięki czemu nie tracę już na to tony energii, która mogę przeznaczyć na tworzenie ! Bardzo polecam !
Zmieniło to moje życie, dziękuję! “

Małgorzata Kędziora

Artyści

Poznaj osoby, które są w Związku ze Sztuką.

Joanna Gonda

Malarka

Daria, to przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, bardzo pozytywna osoba, gotowa do pomocy we wszystkim. Dzięki niej moja wiara we własne możliwości wzrosła, a jej pomoc i wsparcie, także indywidualne nie doprowadziły do rezygnacji. Cieszę się, że trafiłam do bohemy, że poznałam wspaniałych, wrażliwych ludzi, że mogę się rozwijać i spełniać swoje marzenia i, że mam na kogo liczyć! Dziękuję.

Marcin Jakubiak

Mentor, malarz

Wątpię, czy bez Bohemy, wspaniałych artystycznych osób, prowadzenia Daria Giemza oraz Jarosław Żero, doszedłbym tu gdzie jestem jako artysta. Mam wrażenie, że kroczymy nią razem. Widzę jak ważne jest bycie we wspólnocie, gdzie wyznajemy podobne wartości. Jak istotne jest poznawanie możliwości jakie daje nam technika, rozwój osobisty, edukacja.  Dziękuję za ten rok Bohemo.

Magdalena Cyman

malarka

Daria jest osobą, która potrafi wydobyć z człowieka potencjał, pomaga i uzmysławia nam to czego nie widzimy, a jacy jesteśmy. Pracować z nią to czysta przyjemność. Bardzo serdecznie jej z tego miejsca dziękuję, ponieważ dużo wniosła w moje życie i bardzo pomogła mi dostrzec rzeczy, których ja nie dostrzegałam. 

Artur Kosiński

coach, Artysta

Jak sięgam pamięcią to szukałem możliwości dołączenia do wspierającej grupy artystów, która ma dużą wiedzę merytoryczną. Tak dotarłem do Bohemy Artystycznej gdzie znalazłem to wszystko, a nawet więcej! Poznałem fantastycznych ludzi, jak również brałem udział w wielu praktycznych kursach. Wzajemnie się wspieramy, rozwijamy i budujemy coraz mocniejsze przyjaźnie, tak przyjaźnie, bo to grono moich Przyjaciół. Polecam z całego serca.

Dołącz do Bohemy Artystycznej i przekonaj się na własnej skórze! KLIKNIJ I ZOBACZ, CZYM JEST BOHEMA!

Prawdziwi ludzie.

Prawdziwe historie

Ewa kowalska

malarka

Jestem uczestnikiem Bohemy ponad rok. Przez ten czas rozwinęłam moje możliwości jako artysta, poznałam mocniejsze strony i wiem, że ten etap mojej edukacji jest trochę jak trampolina - tylko ode mnie zależy czy i jak się z niej wybiję. Jedno wiem na pewno: żeby móc się czymś dzielić, trzeba mieć to w swoich zasobach. Daria, Ty to masz!

agata katuszonek

architekt

Polecam gorąco wszystko, co jest związane z W ZWIĄZKU ZE SZTUKĄ! Polecam współpracę z Darią, Wojtkiem oraz Jarkiem. Polecam ze względu na ich wysoki poziom zaangażowania w cokolwiek robią. Z całą pewnością każdy zostanie wysłuchany, otrzyma odpowiedź na nurtujące pytanie, wskazówki techniczne jak również mentalne. Polecam uczestnictwo w plenerach na których panuje wspaniała atmosfera, w Bohemie gdzie przejdziesz drogę od zmiany swoich przekonań, pomysłu i misji Twojej firmy, poznania swojego idealnego klienta, do owocnej sprzedaży swoich dzieł sztuki. Udział w organizowanej przez WZZS wystawie, w której możesz wystawić swoje prace, to wielka przygoda, podczas której panuje nie tylko niezapomniana atmosfera, ale również poznasz wspaniałych ludzi i wrażliwych artystów. Z całych sercem polecam Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam Ich na swojej drodze!

MIchał Wiśnios

Rzeźbiarz

Warto być w takim środowisku jak tworzy Daria. Kroczenie własną drogą, którą szepcze serce to najlepsza droga do odkrycia siebie i talentów drzemiących w duszy. Nie zrozumie tego ten kto nauczony jest tłumić w sobie wrażliwość na piękno tego świata, ani ten kto kieruje się w swoich wyborach lękiem przed jakąkolwiek zmianą i nieznanym. Dla nich pozostaje tylko współczucie.

marlena kępa

studentka

Dziękuję Jarkowi za perfekcyjnie przeprowadzone kursy z malarstwa i rysunku dzięki, którym z wielkim sukcesem dostałam się na Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Od zawsze podziwiałam Jarka i jego pasje do sztuki, a każde zajęcia były zawsze urozmaicone i przeprowadzone w nietuzinkowym charakterze. Jeżeli poszukujecie nauczyciela z pasją i znakomitym humorem to dobrze trafiliście! Polecam Jarosława jako fantastycznego nauczyciela i mentora!

Dołączenie do Bohemy Artystycznej to najlepsza rzecz, jaka mogła mi się przydarzyć! Wsparcie, wspólne rozwiązywanie problemów, poczucie przynależności i ogromna dawka praktycznej wiedzy do wykorzystania natychmiast, to więcej niż kiedykolwiek bym oczekiwała! Poznałam fantastycznych ludzi, patrzących na świat w podobny do mojego sposób. Podobnie wrażliwych, podobnie czujących. Było to dla mnie niesamowite, że tak pasuję do tych niesamowitych artystów, aż w końcu pojęłam, a trochę mi to zajęło, że jestem podobna do nich. Zmieniłam sposób postrzegania siebie. Zaczęłam realizować marzenie posiadania swojego sklepu online z rękodziełem. Wcześniej goniona starymi przekonaniami, że nie jestem wystarczająco dobra, by osiągnąć sukces, dostrzegłam, że to zwyczajnie nie prawda. Dziękuję."

Anita Szabelska

Artystka

Może to dobry moment, by być częścią tej społeczności?

Zapisz się za darmo, by sprawdzić, czy to środowisko jest prawdziwe! Czeka Cię wspaniałe przyjęcie do grona podobnych Tobie osób. Daj sobie szansę!

Magdalena Ryżykowska

studentka

Wspaniały człowiek, artysta i jeszcze lepszy nauczyciel. To on nauczył mnie innego spojrzenia na sztukę i to dzięki niemu, jestem tu gdzie jestem. Jeżeli kogoś interesuje sztuka, chciałby się podszkolić w malarstwie, rysunku itp. to koniecznie musi poznać Jarosława Żero ♡

zosia rudnicka

studentka

Miałam szczęście do nauczyciela jakim jest Jarosław Żero. Wykonaliśmy BARDZO solidną pracę kompletując teczkę, która jest biletem wstępu na obrane studia. Lekcje pozwoliły mi zrozumieć, czym jest malarstwo i "jak to działa". Od przeniesienia rzeczywistości na język malarski, po świadome czerpanie z tej techniki, nabranie pewności, zaufanie swoim własnym instynktom i wypracowanie własnej formy wyrazu.

Ewelina Foltyńska

Studentka

Zajęcia wspominam bardzo dobrze, nie tylko dlatego, że umożliwiły mi dostanie się na wymarzone studia ale zede wszystkim przez atmosferę. Pan Jarek ma ogromne doświadczenie i wiedzę, ale przede wszystkim jest osobą, która kocha sztukę i może być wspaniałą inspiracją dla początkujących artystów.

Zespół

W Związku ze Sztuką

W Związku ze Sztuką, to marka, która zrodziła się z pasji i miłości do pracy z osobami o wysokiej wrażliwości.
Powstała w najbardziej nieoczekiwanym momencie , w pewnej pracowni artystycznej, w przypływie weny i pozytywnej energii przy współpracy Darii Giemzy, Jarosława Żero oraz Wojciecha Stokowca.
Od lat skupia wokół siebie artystów, którzy czują się w Związku ze Sztuką.

New

Kimkolwiek jesteś i czegokolwiek szukasz być może już znalazłeś swoje miejsce, jeśli też czujesz się W Związku ze Sztuką!

Copyright by W Związku ze Sztuką 2024 - All Rights Reserved.Polityka prywatności Regulamin
>