Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę ze sztuką, odblokować swój potencjał, zbudować pewność siebie i poczucie wartości jako artysta?

Przyjedź na PLENER MALARSKI, 
na tropikalną wyspę Gozo, by doskonalić swój warsztat malarski!

Pozostało wolnych miejsc:

Customers served! 26 wolnych miejsc!

Czy myślisz o malarskim wyjeździe, niczym dawni malarze, jak Paul Gauguin, Salvador Dalí lub Auguste Renoir, którzy podróżowali po świecie, by malować niepowtarzalne pejzaże? Cudownie! Teraz masz na to najlepszą okazję!


Możesz spełnić swoje marzenie i wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest plener malarski, a przy tym nabrać odwagi, pewności siebie, przełamać swoje blokady i zacząć zarabiać na swojej twórczości!

 • Jeżeli Twoją pasją jest malarstwo, zajmujesz się nim od jakiegoś czasu i czujesz, że właśnie nadszedł ten moment, by pokazać swoją twórczość światu i zacząć na niej zarabiać to ten plener jest idealny dla Ciebie!
 • Zapierające dech w piersi widoki, przestrzeń i magiczne, ukryte cuda natury rozbudzą Twoją kreatywność i wyzwolą pokłady twórczej pasji, a wspierający mentorzy zadbają, by Twoje obrazy były dobrze zakomponowane, unikatowe i interesujące. 
 • Poznasz niesamowite osoby, które myślą tak jak Ty i pod wieloma względami są bardzo podobne, co sprawia, że atmosfera pleneru jest niesamowita, a Ty poczujesz się jak wśród najlepszych przyjaciół, którzy doskonale Cię rozumieją i mają wspólne zamiłowania.  
 • Nauczysz się, jak wycenić i prezentować swoje dzieła, by trafiły do grona odbiorców, którzy cenią sztukę i są w stanie zapłacić cenę adekwatną do Twojego zaangażowania, wiedzy, pracy i talentu.  
 • Na praktycznych warsztatach z mentorem zbudujesz ponadprzeciętną pewność siebie i poczucie własnej wartości jako artysta, co pozwoli Tobie przełamać blokady i stworzyć nową artystyczną tożsamość, dzięki czemu zbudujesz silną markę osobistą przynoszącą zyski.
Czego nauczysz się na plenerze malarskim?
 • Poznasz 3 najważniejsze zasady dotyczące kompozycji, perspektywy i barwy, które właściwie zastosowane sprawiają, że obraz jest ciekawy i przykuwa wzrok każdego
 • Poznasz zarówno podstawowe jak i nietypowe techniki malarskie oraz zrozumiesz, jak je zastosować, by namalować dobry pejzaż,
 • Nabędziesz umiejętności świadomego budowania obrazu
 • Nauczysz się używać narzędzi malarskich, by uzyskiwać efekt falującej wody
 • Dzięki obserwacji natury nauczysz się doskonale mieszać farby na palecie, by uzyskać interesujący Cię odcień, a osoby prowadzące warsztat malarski na plenerze powiedzą Ci, jak osiągnąć oczekiwany efekt. 
ponadto...
 • Otworzysz swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach swojego życia
 • Rozwiniesz swoją świadomość wzrokową i zrobisz krok milowy w rozwoju swojego talentu
 • Poznasz nowe osoby, podobne do Ciebie, otwarte, wrażliwe, empatyczne, z którymi będziesz mógł utrzymywać relacje
 • Zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się i wypoczniesz

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ i wsparcie mentorów

Przez tydzień będziesz malować pejzaże z natury pod okiem profesjonalistów. Dzięki korektom na miejscu, przy sztaludze na bieżąco, osiągniesz niesamowite efekty i maksymalnie rozwiniesz swoje umiejętności artystyczne.

Pamiętaj, że będziemy Cię jedynie wspierać i udzielać konstruktywnej, zdrowej krytyki. Polega ona na analizowaniu działań twórczych uczestnika i wskazaniu drogi do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Możesz spodziewać się wskazówek w stylu "Sprawdź, czy inna kompozycja będzie lepiej wyglądać", "Postaraj się poszukać koloru tych drzew na horyzoncie, powinien być nieco chłodniejszy", "Weź szerszy pędzel, by uzyskać lepszy efekt".

Dzięki tym konkretnym wskazówkom uczestnicy sami poszukują swojej drogi i odkrywają swoją indywidualność. W rezultacie będziesz zdecydowanie bardziej zadowolony z efektów, które osiągniesz poprzez autorskie odkrycia, niż korzystając z gotowej recepty.

Nie tylko praktyka, ale też teoria

W ramach tej części uczestnicy będą uczestniczyć w wykładach z zakresu malarstwa i korekt. Tematy obejmują wprowadzenie do malarstwa, zagadnienia związane z kompozycją, kołem barw, oraz zasadami tworzenia perspektywy.

 Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat trzech kluczowych zasad dotyczących kompozycji, perspektywy i barwy, które wpływają na atrakcyjność i przyciąganie wzroku obrazu.

Dodatkowe atrakcje!

Poza warsztatami malarskimi zaplanowaliśmy dla Was moc atrakcji, które czynią to wydarzenie tak wyjątkowym i niepowtarzalnym. 

Krajobraz Gozo przeplatany jest falistymi wzgórzami, majestatycznymi klifami, urokliwymi plażami i zatokami o delikatnym odcieniu turkusu, a słońcem przypieczone łąki tworzą mozaikę układającą się w harmonijną całość. Na wyspie Gozo teren przybiera malownicze formy, urzeka nasz wzrok  i tworzy kadry gotowe do utrwalenia na płótnie, inspirujące i pożądane przez odbiorców, którzy dzięki sztuce mogą uciec od rzeczywistości w poczucie szczęścia i spełnienia.

Gozo emanuje spokojem i beztroską, jakby czas płynął tutaj inaczej. Ta sielankowa atmosfera jednak zdecydowanie nie oznacza nudy. Krystalicznie czyste wody otaczające wyspę są doskonałe do pływania, nurkowania oraz żeglugi. Gozo to nie tylko punkt na mapie - to doświadczenie spokoju i piękna, którego pragnie doświadczyć każdy artysta, uciekający od zgiełku hałaśliwego miasta, bezsensownego wyścigu szczurów i wszechogarniających bodźców. Tutaj specyficzny klimat sprawi, że poczujesz się jak XIX - wieczny malarz, szukający inspiracji w podróżach do dalekich krajów.

Dzięki programowi pleneru malarskiego uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności malarskie, w tym zastosowanie różnych technik malarskich, budowanie świadomej kompozycji obrazu oraz znalezienie własnego, indywidualnego stylu.

Dodatkowo, dzięki atrakcjom takim jak gry integracyjne, wycieczki, zajęcia z rozwoju osobistego, wspólnie spędzane wieczory uczestnicy będą mieli okazję rozwijać się nie tylko w dziedzinie sztuki, ale również integrować się z innymi uczestnikami, rozwijać swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach życia, oraz zdobywać pewność siebie w działaniach twórczych.

Wycieczki plenerowe

Wyspa Gozo to raj dla artystów poszukujących piękna, przestrzeni i inspiracji. Nie brakuje tu plaży, krystalicznie czystej wody basenu Morza Śródziemnego i cudownych zakątków, które będą głównymi atrakcjami naszego pleneru. Nastawieni bowiem jesteśmy na nieziemsko piękne kadry do utrwalenia na płótnie!
Zaplanowaliśmy kilka wycieczek w miejsca na wyspie, z których roztaczają się wspaniałe widoki. Dotrzemy do urzekających zakątków, pozwalających nam się cieszyć pięknem krajobrazu, a jednocześnie dostarczających ciszy, spokoju i wytchnienia.

Warsztaty uwalniające kreatywność

Poprzez specjalnie zaplanowane sesje treningowe, uczestnicy nauczą się świadomego odczuwania własnych emocji i ciała. Zastosowanie technik relaksacyjnych pozwoli im znaleźć spokój i równowagę, co jest kluczowe dla swobodnego wyrażania siebie na płótnie.

Te warsztaty rozwijające nie tylko pomagają w doskonaleniu umiejętności malarskich, ale również skupiają się na osobistym rozwoju artysty. Poprzez integrację technik uwalniania kreatywności, tanecznej ekspresji emocji i treningu odczuwania, uczestnicy zdobywają pełniejszą świadomość siebie i otwierają się na nowe, inspirujące doświadczenia artystyczne. To także okazja do zanurzenia się w procesie twórczym bez obaw i ograniczeń, co sprzyja autentycznemu wyrażaniu siebie poprzez sztukę.

Poznaj osoby, które poprowadzą zajęcia!

Pomaganiem zajmujemy się z pasji. Tworzymy zespół ekspertów i organizujemy wspólnie wydarzenia dla osób wysoko wrażliwych. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. 

Daria Giemza

malarka

Joanna Gonda

malarka

Ola Kołodziej

Instruktorka

Marzena Szyszka

Przewodnik 

Adam Mistela

Aktor

Współorganizatorem naszej imprezy jest

Biuro Podróży Wellness Travel

prowadzone przez wspaniałą Małgorzatę Kryczkę!

Impreza objęta jest pełnym ubezpieczeniem oraz gwarancją.

Małgorzata Kryczka

właścicielka biura podróży

Noclegi

Willa

Podczas wyprawy będziemy nocować w willi na Gozo. Jest ona ciekawą alternatywą dla standardowych hoteli. Willa ta będzie wyłącznie do naszej dyspozycji, dzięki czemu mamy gwarancję, że nikt nie będzie nam przeszkadzał. Położona jest w spokojnej okolicy i posiada swój własny basen, przestronny taras, grilla, stylowy wystrój i całą gamę współczesnych wygód, które umilą pobyt, zrelaksują i odprężą. To oaza, jakiej zapewne potrzebujesz, by naładować akumulatory i cieszyć się tą wyjątkową chwilą i fantastycznym towarzystwem.

Ocena turystów: 
4.5/5 stars

standard

Lokalizacja

Wyposażenie

Jedzenie na plenerze

Posiłki będziemy spożywać przy wspólnym stole w jadalni naszego apartamentu. Zabieramy ze sobą kucharzy, którzy wyczarują dla nas połączenie kuchni świata z uwzględnieniem alergii i nietolerancji. 


Niektóre posiłki będziemy spożywać w restauracjach podczas wycieczek. Wówczas zakosztujemy kuchni lokalnej, jak wiadomo jednej z najlepszych na świecie. 

Opinie

Poznaj opinie osób, które były z nami na plenerze malarskim

twoja inwestycja

Twoja inwestycja w rozwój swoich talentów i umiejętności!

cena obejmuje
 • Warsztaty i wykłady z malarstwa na żywo
 • Korepetycje z malarstwa w postaci korekty obrazów przy sztaludze
 • Warsztaty z medytacji, jogi i gimnastyki somatycznej
 • Indywidualną sesję z mentorem
 • Noclegi w Willi 
 • Zaplecze sanitarne - toalety, prysznice
 • Wyżywienie, trzy posiłki dziennie
 •  Wypożyczenie sztalugi, naczyń i palety
 • Trzy płótna malarskie w formacie 60x80
 • Ognisko integracyjne, grill
 • Atrakcje i wycieczki wraz z transferem
 • Wernisaż na zakończenie pleneru

razem

PLN

10 000

10 dni pleneru

Płatność przelewem na podany w umowie numer konta bankowego. Zadatek (10%) płatny przy dokonaniu rezerwacji. Pozostała kwota płatna zgodnie z umową, którą uczestnik podpisuje po dokonaniu rezerwacji. 

Jeśli do dnia rozpoczęcia imprezy turystycznej pozostało mniej niż 40 dni Uczestnik dokonuje wpłaty pełnej ceny za imprezę turystyczną.

Organizator oświadcza, że minimalna liczba uczestników wymagana do przeprowadzenia Pleneru Malarskiego wynosi 14 osób. W razie nieosiągnięcia minimalnej liczby uczestników, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Pleneru Malarskiego w terminie 40 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia Pleneru Malarskiego.

Harmonogram Pleneru

Rozwiń zakładki i zobacz szczegółowy plan na każdy dzień pleneru

Dzień 1

Poniedziałek 27.05

18:00 Zbiórka na lotnisku

19:00 Transfer do Willi na Gozo 

21:00 - 23:00 Zakwaterowanie w Willi na Gozo

Dzień 2

Wtorek 28.05

9:00 Śniadanie

10:00 - 12:00 Zajęcia otwierające kreatywność

12:15 - 14:00 Spacer po okolicy. Wybór stanowiska malarskiego

14:00 Obiad

15:00 - 17:00 Wstęp teoretyczny do warsztatu malarskiego

17:00 - 18:00 Czas wolny

18:00 Kolacja

19:00 - 21:00 Taniec intuicyjny


Dzień 3

Środa 29.05 Wycieczka do Mgarr ix Xini

8:00 Śniadanie (Prowiant na drogę + woda)

9:00 Wyjazd
10:00 - 15:00 Plener malarski

15:30 Powrót 

17:00 Obiadokolacja

18:00 - 20:00 Czas wolny

Dzień 4

Czwartek 30.05

9:00 Śniadanie

10:00 - 11:00 Rozwój osobisty

11:00 - 14:00 Plener malarski

14:00 Obiad

15:00 - 18:00 Plener malarski

18:00 Kolacja

19:00 - 21:00 Rozwój osobisty

Dzień 5

Piątek 31.05 Wycieczka do Dwejra Bay

8:00 Śniadanie

9:00 - 11:00 Transfer

11:00 - 15:00 Plener malarski

16:00 Obiad

17:00 - 21:00 Plener malarski Zachód Słońca

21:00 - 23:00 Transfer do Willi

22:00 - 23:30 Późna kolacja w postaci szwedzkiego stołu

Dzień 6

Sobota 1.06 Dzień dziecka

9:00 Śniadanie

10:00 - 12:00 Zajęcia z rozwoju osobistego - Jak zadbać o Wewnętrzne Dziecko

12:00 - 14:00 Malarstwo intuicyjne.

14:00 Obiad

15:00 - 18:00 Czas wolny

18:00 Kolacja

19:00 - 21:00 Rozwój osobisty

Dzień 7

Niedziela 2.06 Wycieczka do Bazyliki

8:00 Śniadanie

9:00 Wyjazd 

10:30 - 14:00 Plener malarski, zwiedzanie Bazyliki

14:15 - Powrót

17:00 Obiadokolacja

18:00 - 20:00 Wykład z malarstwa. Wieczorne korekty


Dzień 8

Poniedziałek 3.06

9:00 Śniadanie

10:00 - 14:00 Plener malarski

14:00 Obiad

15:00 - 18:00 Rozwój osobisty

18:00 Wernisaż. Impreza. Szwedzki stół

Dzień 9

Wtorek 4.06

10:00 Śniadanie

11:00 - 15:00 Dzień na plaży

16:00 Obiad

17:00 Pakowanie

18:00 Rozwój osobisty


Dzień 10

Środa 5.06

Śniadanie na wynos

6:00 Transfer na lotnisko

10:00 Lot do Polski WizzAir

Osoby, które chcą poczekać na inny lot mają możliwość zostania na Malcie po zakończeniu pleneru. 

W tym dniu posiłki i nocleg we własnym zakresie. 

Jak dolecieć

Uczestnicy mają możliwość dołączenia z dowolnego portu lotniczego na świecie. Transfer z lotniska na Malcie na plener organizowany jest w pierwszym i ostatnim dniu pleneru. Należy kupić bilet lotniczy, by dotrzeć do punktu zbiórki na lotnisku na Malcie pierwszego dnia pleneru, tj. 27.05.2024 najpóźniej o godz. 16:00 czasu Polskiego. 

Dlaczego bilet nie jest wliczony w cenę?

W cenę pleneru nie jest wliczony lot, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować niezmienności jego ceny podczas trwania zapisów. Dodatkowo dzięki temu uczestnicy pleneru nie są ograniczeni do jednego lotniska w Polsce. Mogą dolecieć do miejsca docelowego z wybranego przez siebie lotniska w kraju lub za granicą.

Aby uzyskać dostęp do tej zawartości, zaakceptuj pliki cookie

Copyright by W Związku ze Sztuką 2024 - Wszystkie prawa do treści na stronie są zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin
>