Chcesz nauczyć się malować pejzaże z elementem wody, kochasz nadmorskie klimaty, ale masz daleko nad morze?

Przyjedź na PLENER MALARSKI Z ELEMENTAMI ROZWOJU OSOBISTEGO w niezwykłe miejsce w Wielkopolsce, by doskonalić swój warsztat malarski!

Pozostało wolnych miejsc:

Customers served! 12 wolnych miejsc!

Czy myślisz o malarskim wyjeździe, gdzie każdy pociągnięcie pędzla jest inspirującym krokiem w Twoim artystycznym rozwoju? 

Odkryj piękno malowania pejzaży z natury na plenerze, gdzie morze spotyka się z urokami Wielkopolski w malowniczej Kobylej Górze nad Zalewem Blewązka

Możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która chce wypocząć i być blisko Ciebie, nie biorąc udziału w warsztatach. 

Czego nauczysz się na plenerze malarskim?
 • Poznasz 3 najważniejsze zasady dotyczące kompozycji, perspektywy i barwy, które właściwie zastosowane sprawiają, że obraz jest ciekawy i przykuwa wzrok każdego
 • Poznasz zarówno podstawowe jak i nietypowe techniki malarskie oraz zrozumiesz, jak je zastosować, by namalować dobry pejzaż,
 • Nabędziesz umiejętności świadomego budowania obrazu
 • Nauczysz się używać narzędzi malarskich, by uzyskiwać efekt falującej wody
 • Dzięki obserwacji natury nauczysz się doskonale mieszać farby na palecie, by uzyskać interesujący Cię odcień, a osoby prowadzące warsztat malarski na plenerze powiedzą Ci, jak osiągnąć oczekiwany efekt. 
ponadto...
 • Otworzysz swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach swojego życia
 • Rozwiniesz swoją świadomość wzrokową i zrobisz krok milowy w rozwoju swojego talentu
 • Poznasz nowe osoby, podobne do Ciebie, otwarte, wrażliwe, empatyczne, z którymi będziesz mógł utrzymywać relacje
 • Zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się i wypoczniesz

twoja inwestycja

Twoja inwestycja w rozwój swoich talentów i umiejętności!

cena obejmuje
 • Warsztaty i wykłady z malarstwa na żywo
 • Korepetycje z malarstwa w postaci korekty obrazów przy sztaludze
 • Warsztaty wyzwalające kreatywność
 • Gra terenowa „Sztuka Wędrowna: Podróż artysty"
 • Indywidualną sesję z mentorem
 • Noclegi w pensjonacie
 • Zaplecze sanitarne - toalety, prysznice
 • Wyżywienie, trzy posiłki dziennie
 •  Wypożyczenie sztalugi, naczyń i palety
 • Trzy płótna malarskie
 • Grill integracyjny
 • Atrakcje wodne
 • Wernisaż na zakończenie pleneru

Cena pleneru

PROMOCJA !!!

PLN

3595

8 dni pleneru

Cena regularna 3995 PLN

lub 10 dogodnych rat

PLN

399,5

Cena dla osoby towarzyszącej: 

 • Gra terenowa „Sztuka Wędrowna: Podróż artysty"
 • Noclegi w pensjonacie
 • Zaplecze sanitarne - toalety, prysznice
 • Wyżywienie, trzy posiłki dziennie
 • Grill integracyjny
 • Atrakcje wodne
 • Wernisaż na zakończenie pleneru

PLN

2495

8 dni pleneru

Cena regularna 3995 PLN

lub 10 dogodnych rat

PLN

249,5

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ i wsparcie mentorów

Przez tydzień będziesz malować pejzaże z natury pod okiem profesjonalistów. Dzięki korektom na miejscu, przy sztaludze na bieżąco, osiągniesz niesamowite efekty i maksymalnie rozwiniesz swoje umiejętności artystyczne.

Pamiętaj, że będziemy Cię jedynie wspierać i udzielać konstruktywnej, zdrowej krytyki. Polega ona na analizowaniu działań twórczych uczestnika i wskazaniu drogi do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Możesz spodziewać się wskazówek w stylu "Sprawdź, czy inna kompozycja będzie lepiej wyglądać", "Postaraj się poszukać koloru tych drzew na horyzoncie, powinien być nieco chłodniejszy", "Weź szerszy pędzel, by uzyskać lepszy efekt".

Dzięki tym konkretnym wskazówkom uczestnicy sami poszukują swojej drogi i odkrywają swoją indywidualność. W rezultacie będziesz zdecydowanie bardziej zadowolony z efektów, które osiągniesz poprzez autorskie odkrycia, niż korzystając z gotowej recepty.

Nie tylko praktyka, ale też teoria

W ramach tej części uczestnicy będą uczestniczyć w wykładach z zakresu malarstwa i korekt. Tematy obejmują wprowadzenie do malarstwa, zagadnienia związane z kompozycją, kołem barw, oraz zasadami tworzenia perspektywy.

 Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat trzech kluczowych zasad dotyczących kompozycji, perspektywy i barwy, które wpływają na atrakcyjność i przyciąganie wzroku obrazu.

 Warsztaty uwalniające kreatywność i pewność siebie 

Poprzez specjalnie zaplanowane sesje treningowe, uczestnicy nauczą się świadomego odczuwania własnych emocji i ciała. Zastosowanie technik arteterapeutycznych pozwoli im znaleźć spokój i równowagę, co jest kluczowe dla swobodnego wyrażania siebie na płótnie.

Te warsztaty rozwijające nie tylko pomagają w doskonaleniu umiejętności malarskich, ale również skupiają się na osobistym rozwoju artysty. Poprzez techniki uwalniania kreatywności, taneczną ekspresję emocji i trening odczuwania, uczestnicy zdobywają pełniejszą świadomość siebie i otwierają się na nowe, inspirujące doświadczenia artystyczne. To także okazja do zanurzenia się w procesie twórczym bez obaw i ograniczeń, co sprzyja autentycznemu wyrażaniu siebie poprzez sztukę.

Dodatkowe atrakcje!

Poza warsztatami malarskimi zaplanowaliśmy dla Was moc atrakcji, które czynią to wydarzenie tak wyjątkowym
i niepowtarzalnym. 

Grill integracyjny

W ramach wyjątkowej integracji, przygotowaliśmy dla Was grillowanie pod chmurką. Skorzystaj z okazji do rozmów, dzielenia się wrażeniami artystycznymi i smakowaniem pysznych potraw wśród przyjaciół z pleneru.

Gra terenowa

Odkryj niezwykłe miejsca w okolicy poprzez interaktywną grę terenową. To nie tylko szansa na ruch i zabawę, ale także możliwość zdobywania nowych inspiracji artystycznych w naturalnym otoczeniu.

Rowery wodne

Rozkoszuj się urokami zalewu podczas jazdy na rowerach wodnych. To nie tylko aktywność fizyczna, ale także sposób na w pełni docenić piękno przyrody, której malarski urok przenosisz na płótno.

Nadmorski klimat w górach

Kobyla Góra nad Zalewem Blewąski łączy w sobie atmosferę wsi, pól i łąk z nadmorskim krajobrazem. Poczuj się jak nad morzem, spacerując po piaszczystej plaży nad wodą zalewu, gdzie możesz zażywać słonecznych i wodnych kąpieli.

Rekreacja w naturze

Przełam codzienność, korzystając z dogodnych warunków życia zwierzyny i ptactwa. Las sosnowy i świerkowy, obejmujący połowę terenu, stwarza wyjątkowe środowisko, idealne do spacerów, wędrówek rowerowych i zbierania jagód latem oraz dużych okazów prawdziwków i kozaków jesienią.sporty wodne i piesze wędrówki

Miejscowość posiada spory areał wód, na czele z Zalewem Blewązka. Akwen zajmuje 18 ha powierzchni i jest doskonałym miejscem do wypoczynku nad woda. Nie brakuje tu plaży z piaskiem, rowerów wodnych i kajaków, a także żaglówek i szkoły surfingu. Jest też doskonałym miejscem do wędkowania z dużą ilością różnych gatunków ryb.

Dla tych co lubią spędzać czas aktywnie można wyruszyć na pieszą lub rowerową wędrówkę po okolicy. Rozchodzące się stąd szlaki turystyczne zaprowadzą nas do zabytków, miejsc o ciekawej historii lub do takich, z których roztaczają się wspaniałe widoki. Dotrzemy do urzekających zakątków, pozwalających nam się cieszyć pięknem krajobrazu, a jednocześnie dostarczających ciszy, spokoju i wytchnienia.

GRA PLENEROWA "Sztuka Wędrowna: Podróż artysty"

Wyruszcie w magiczną podróż wśród barw i emocji, uczestnicząc w wyjątkowym wydarzeniu "Sztuka Wędrowna: Podróż artysty". To niezwykła gra terenowa, która przeniesie was w świat malarstwa, gdzie sztuka staje się kluczem do odkrywania piękna otaczającego nas świata.

Odkrywajcie tajemnicze stacje, rozwiązujcie artystyczne zadania i poznawajcie malarskie techniki, zbierając jednocześnie wspaniałe wspomnienia. Wprowadźcie swoje serca w rytm "Podróży artysty" i doświadczcie magii sztuki na każdym kroku tej inspirującej przygody!

Poznaj osoby, które poprowadzą zajęcia!

Pomaganiem zajmujemy się z pasji. Tworzymy zespół ekspertów i organizujemy wspólnie wydarzenia dla osób wysoko wrażliwych. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. 

Joanna Gonda

malarka

Aleksandra Kołodziej

animatorka działań arteterapeutycznych

NOCLEGI

Pokoje i łazienki

Mieszkać będziemy w dużym domu, gdzie każdy będzie miał przestrzeń dla siebie. Pokoje są umeblowane, - 1,2,3 osobowe, umeblowane z TV. Do dyspozycji bardzo duży salon z kanapami, stołami, TV. Bezpłatny dostęp do Internetu. W pełni wyposażona otwarta kuchnia z dwoma niezależnymi blatami, zlewami i płytami grzewczymi. Dwie łazienki i osobne WC.

Przestrzeń wspólna

Mamy przyjemność korzystać z zadaszonej altany, wyposażonej w wygodne miejsca do siedzenia oraz grill. Dom przeszedł generalny remont, co sprawia, że otaczający go duży ogród staje się idealnym miejscem do relaksu i zabaw na świeżym powietrzu. Zapewnione jest również miejsce parkingowe. Całość jest dostępna wyłącznie dla naszej grupy, co dodatkowo podkreśla prywatność i kameralność.

Okolica

Nasze miejsce zakwaterowania oferuje wygodny dostęp do różnych udogodnień w okolicy: zalew znajduje się zaledwie 700 metrów od domu, Biedronka jest oddalona o zaledwie 350 metrów, a do centrum Kobylej Góry – 400 metrów. Nieco dalej znajduje się sklep Dino.

Jedzenie na plenerze

W trakcie Twojego pobytu nie musisz martwić się o posiłki – one są już wliczone w cenę! Rozpocznij dzień od śniadania, skosztuj tradycyjnego obiadu, a wieczorem zrelaksuj się przy lekkiej kolacji. Posiłki przygotowywane będą z myślą o zachowaniu autentycznego smaku tradycyjnych dań polskich.


 Oferujemy również opcje wegetariańskie, aby dostosować się do różnorodnych preferencji żywieniowych. Wspólnie przygotowywane śniadania i kolacje to doskonała okazja do integracji i dzielenia się wrażeniami z pleneru. Jeden z posiłków przygotujemy w formie przyjemnego grillowania na podwórku, co stworzy kameralną atmosferę.

"Nie mogę się już doczekać!

To będzie tydzień pięknej transformacji dla wszystkich."  -  Ola   

Teraz jest Twój czas by odblokować kreatywność i uwolnić emocje!

W ramach rozwojowej części pleneru planowane są warsztaty mające na celu wyzwalanie kreatywności i uwalnianie emocji. Uczestnicy będą uczestniczyć w zajęciach, takich jak:

Warsztaty uwalniające kreatywność

Podczas tych warsztatów uczestnicy będą angażowani w różnorodne ćwiczenia mające na celu rozwijanie kreatywności. Zadania zainspirują do myślenia poza utarte schematy, zachęcając do poszukiwania nowych perspektyw i podejść w sztuce.

Flow - Przepływ Twórczy

Uczestnicy będą eksplorować koncepcję "flow" w kontekście twórczości artystycznej. Poprzez zaangażowanie w pełni w proces malowania, uczestnicy doświadczą stanu przepływu, gdzie czas zatrzymuje się, a energia twórcza płynie swobodnie.

Wyłączanie Blokad Wewnętrznego Krytyka

Warsztaty te skoncentrują się na identyfikowaniu i przezwyciężaniu blokad wewnętrznego krytyka, które często hamują swobodny wyraz artystyczny. Uczestnicy będą uczciwie analizować własne obawy i wątpliwości, a następnie stosować techniki, które pomogą im uwolnić się od tych ograniczeń.

Choreoterapia – Taniec Uwalniający Emocje

Taniec jako forma wyrażania emocji będzie kluczowym elementem tych warsztatów. Uczestnicy będą poprowadzeni przez sekwencje ruchów, które pomogą w uwalnianiu zatrzymanych emocji i stworzą harmonię między ciałem a umysłem.

Opinie

Poznaj opinie osób, które były z nami na plenerze malarskim

Jak dojechać

Dojazd na plener w Kobylej Górze (wielkopolskie) 

• Samochodem: Z Kierunków: Warszawa – Wrocław dojazd trasą S8, zjazd na Syców.

• Do Sycowa i Ostrzeszowa można dojechać autokarem i pociągiem.

• Z Sycowa, możemy odebrać większą liczbę osób samochodem o umówionej godzinie.

• Można także dojechać autokarem bezpośrednio do centrum Kobylej Góry.

Copyright by W Związku ze Sztuką 2024 - All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin
>