Zespół redakcji "W związku ze sztuką"

Daria Giemza

Mówca inspiracyjny


Specjalizuje się w usuwaniu blokad twórczych u artystów. Projektantka, mówca inspiracyjny, malarka. Prowadzi szkolenia i warsztaty, uczy rysunku, malarstwa i projektowania ubioru. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Szermentowskiego w Kielcach oraz kierunku Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy łączy wiedzę techniczną i artystyczną. Praca z ludźmi nad rozwijaniem ich talentów to jej pasja.

Jarosław Żero

Wykładowca


Artysta z kilkudziecięcioletnim dorobkiem, rzeczoznawca w zespole Wirtualnej Galerii Sztuki. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastcznych w Łodzi. Autor 18- stu wystaw indywidualnych, uczestnik 39 - ciu wystaw zbiorowych, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Malarz, grafik, projektant, pedagog.
Jest zdania, że twórczość artystyczna to przyjemność i nikogo nie powinno się tej przyjemności pozbawiać. 
"Utrwalony prostokąt płótna jest doskonałym miejscem do wizualizacji niezależnego bytu. W zasadzie każdy obraz jest nowym światem, którego budowa oparta jest na podobnych zasadach, jak nasz rzeczywisty świat, w którym żyjemy." 

Artur Kosiński

Coach


Coach specjalizujący się w pracy z osobami Wysoko Wrażliwymi. Zajmuje się NeuroGrafiką, jest Certyfikowanym Instruktorem tej metody w Polsce i wykorzystuje ją również w pracy coachingowej. Będąc zafascynowany rozwojem osobistym i wspieraniem innych w realizacji ich potencjału, rozwija swoje kompetencje o metody pracy z ciałem jak Access Bars czy podejście kognitywne otrzymując certyfikację coacha kognitywnego czy trenera rozwoju kompetencji. Sztuka, rysunek i ilustracja są jego wielką pasją, prowadzi projekty artystyczne oraz łączy ją z rozwojem osobistym. Jego motto to: „Znajdź zajęcie, które jest Twoją pasją, a nie przepracujesz ani jednego dnia…” 

Wojciech Stokowiec

Product Manager


Specjalista od produktu, wizerunku i public relations. Przez wiele lat prowadził swój biznes stacjonarny, zanim zaczął działać w Internecie.
Pomaga artystom w przygotowaniu ich wizerunku do reklamy dla kolekcjonera sztuki, uczy ich, jak zrobić dobre zdjęcia, przygotować multimedia, nagrać film o sobie i o produkcie. Na swoim koncie ma kilkaset imprez, które przygotowywał razem z zespołem specjalistów od: oświetlenia, akustyki, scenografii i mediów.

Karolina Piątek

Redaktor


Trener umiejętności interpersonalnych. Absolwentka Filologii Polskiej UJ, Kulturoznawstwa UP w Krakowie, Marketingu Internetowego AGH oraz licznych kursów z wielu różnych dziedzin. Bezustannie poszerza swoją wiedzę m.in. w zakresie komunikacji interpersonalnej (werbalnej i niewerbalnej), protokołu dyplomatycznego, etykiety biznesu, savoir-vivre'u, programowania neurolingwistycznego i neuromarketingu. Lubi pisać i jednocześnie bawić się tekstem. Od pewnego czasu jest w zacnym związku, Związku ze Sztuką. Zdecydowanie wysoko wrażliwa dusza artystyczna, po uszy zakochana w muzyce i sztuce. Świat bez muzyki byłby dla niej martwym światem. Uważa, że każdy etap w życiu człowieka koreluje z daną epoką sztuki. U Karoliny obecnie wybrzmiewa konceptualizm.

>