Odbierz swoje zaproszenie na targi sztuki

BOHEMA. Chaos sztuki 2

15 - 16 czerwca 2024 w godz. 10:00 - 18:00

Off Piotrkowska Center, Łódź

Kliknij przycisk poniżej, by odebrać swoje bezpłatne zaproszenie w wersji elektronicznej!

Do targów pozostało: 

  1  1
DNI
:
 
  0  9
GODZIN
:
 
  4  8
MINUT
:
 
  0  2
SEKUND

You missed out!

Odbierz zaproszenie i poznaj artystów na targach!

30

stoisk targowych

kilkaset

dzieł sztuki

1000

m2 przestrzeni 

Zanurz się w świecie sztuki na targach
Bohema. Chaos Sztuki 2024!


Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłe wydarzenie – targi sztuki, które odbędą się w sercu Łodzi, w Off Piotrkowska Center. To wyjątkowa okazja, aby odkryć i zakupić dzieła sztuki od ponad 30 utalentowanych artystów. Na naszych targach znajdziesz setki dzieł, w tym malarstwo, fotografię, grafikę i wiele więcej. Każde z nich to unikatowa historia, gotowa, aby stać się częścią Twojej kolekcji.


Nie przegap tej szansy! Pobierz swoje darmowe zaproszenie już teraz i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia, gdzie sztuka spotyka się z pasją, a Ty masz możliwość wsparcia lokalnych artystów. Dołącz do nas i odkryj magię Bohemy!

odbierz swoje zaproszenie!

Kliknij przycisk poniżej, by odebrać zaproszenie i zagwarantować sobie wstęp na wernisaż!

czym jest off piotrkowska?

Off Piotrkowska Center - Serce Kulturalnej Łodzi

Off Piotrkowska Center to nie tylko przestrzeń, to serce pulsującego życia kulturalnego miasta Łodzi. Położone w sercu historycznej ulicy Piotrkowskiej, to miejsce, gdzie sztuka łączy się z życiem codziennym, a kreatywność spotyka się z pasją.


Przestrzeń Inspirowana Historią

Historyczny charakter tego miejsca sprawia, że każdy krok staje się podróżą przez przeszłość. W zabytkowych murach odnajdziesz nowoczesność splecioną z tradycją, a industrialny klimat doda Twoim doświadczeniom niepowtarzalnego smaku.


Oaza Dla Artystów i Miłośników Sztuki

Off Piotrkowska Center to nie tylko przestrzeń wystawiennicza, ale również oaza dla artystów i miłośników sztuki. To miejsce, gdzie spotykają się twórcy i entuzjaści, by celebrować piękno sztuki w jej najróżniejszych formach.

marka w związku ze sztuką

W Związku ze Sztuką, to marka, która zrodziła się z pasji i miłości do pracy z osobami o wysokiej wrażliwości.
Powstała w najbardziej nieoczekiwanym momencie , w pewnej pracowni artystycznej, w przypływie weny i pozytywnej energii przy współpracy Darii Giemzy, Jarosława Żero oraz Wojciecha Stokowca.
Od lat skupia wokół siebie artystów, którzy czują się w Związku ze Sztuką.

Targi sztuki będące częścią wydarzenia pt. "Bohema. Chaos Sztuki 2", w którym Państwo będziecie mieć okazję wziąć udział, to kolejna edycja wydarzenia artystycznego będącego wynikiem czteroletniego zaangażowania w projekt pt. Bohema Artystyczna.

Historia Bohemy zaczyna się jeszcze przed powstaniem marki, gdy jej właścicielka, Daria Giemza pragnęła stworzyć wspierające środowisko do rozwoju dla artystów. Wówczas klub liczył 5 osób, które uczestniczyły w zajęciach z rysunku, malarstwa, rozwoju osobistego. Dziś Bohema to ponad 100 artystów działających w całej Polsce, w różnych dziedzinach sztuki, tj. malarstwo, rzeźba, ceramika, fotografia, grafika, literatura, muzyka.

Odbierz już teraz swoje zaproszenie
i weź udział w targach jako gość!

Sponsorzy i patroni

© 2024, W Związku ze Sztuką    I   Regulamin    I  Polityka prywatności

>