Bohema. Chaos Sztuki 2

Weź udział w targach sztuki "W związku ze sztuką", by wystawić swoje dzieła w najbardziej popularnym i rozpoznawalnym miejscu w Łodzi.

SOBOTA - NIEDZIELA 15 - 16 czerwca w godzinach 10:00 - 18:00

Zapisy prowadzimy do 27 maja 2024

do końca zapisów pozostało:

14
Dni
:
 
10
godzin
:
 
29
Minut
:
 
29
Sekund

You missed out!

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

Masz niepowtarzalną okazję, by eksponować swoje dzieła w wyjątkowym otoczeniu, pod skrzydłami renomowanej marki W Związku ze Sztuką. Wspólnie z Miastem Łódź oraz Off Piotrkowska Center stworzyliśmy wydarzenie, które przyciąga uwagę tysięcy entuzjastów sztuki. To nie tylko możliwość promocji Twojej twórczości, ale także szansa na bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami. Podczas targów, odbywających się w tzw. ogródkowym sezonie, Twój talent może być odkryty przez szeroką publiczność. Dołącz do nas i wykorzystaj ten wyjątkowy moment, by zdobyć uznanie i sprzedać swoje dzieła! 

Jak wygląda hala targowa?

W ramach targów sztuki, mamy do dyspozycji ponad 1000 metrów kwadratowych przestrzeni pofabrycznej na Off Piotrkowska, w budynku należącym do miasta.

Targi są częścią wydarzenia Bohema. Chaos Sztuki 2.


Targi odbędą się na trzecim piętrze hali, gdzie znajdują się ściany wystawowe oraz możliwość aranżacji stoisk. Dzięki układowi ścian działowych istnieje możliwość zorganizowania stoisk o trzech różnych wielkościach.

Targi będą odbywać się w dniach: sobota 15 czerwca 2024 roku oraz niedziela 16 czerwca 2024 roku. Każdy artysta otrzyma przestrzeń do prezentacji swoich dzieł, w zależności od wyboru stoiska. 


Ze względu na charakter pomieszczenia, w którym będą odbywać się targi można zarezerwować jedno z trzech typów stoisk opisanych poniżej. 

Stoisko typu B

4 m2 podłogi

2 ściany 2x2 m

Udział w targach trwających 2 dni

PLN
1300

/ 2 dni

 • Stoisko targowe o wybranej wielkości
 • Gotowy system do wieszania obrazów
 • Ubezpieczenie artysty
 • Promocja w mediach społecznościowych
Stoisko typu A

4 m2 podłogi
1 ściana 2x2 m

Udział w targach trwających 2 dni

PLN
1000

/ 2 dni

 • Stoisko targowe o wybranej wielkości
 • Gotowy system do wieszania obrazów
 • Ubezpieczenie artysty
 • Promocja w mediach społecznościowych
Stoisko typu C

6 m2 podłogi

1 ściana 2x3 m

1 ściana 2x2 m

Udział w targach trwających 2 dni

PLN
1600

/ 2 dni

 • Stoisko targowe o wybranej wielkości
 • Gotowy system do wieszania obrazów
 • Ubezpieczenie artysty
 • Promocja w mediach społecznościowych

Zobacz galerię zdjęć z zeszłego roku!

Co potrzebujesz, by wziąć udział?

Poprawnie wypełniony formularz zapisu

Wybierz powyżej wielkość stoiska targowego i uważnie wypełnij formularz zapisu. Ważne, byś sprawdził/a skrzynkę email i upewnił/a się, że dotarł do Ciebie email potwierdzający i że w formularzu podałeś/aś właściwe dane. 

Wpisowe na uczestnictwo w wydarzeniach

Wpisowe na targi w zależności od wielkości stoiska to koszt już od 500 zł/dzień. Po wybraniu formy udziału i poprawnym wypełnieniu formularza zapisu zostaniesz przekierowany do karty płatności. 

Co robić, gdy coś pójdzie nie tak?

Pamiętaj, że najlepsze systemy czasem zawodzą! Jeśli wypełniłeś/aś formularz i nic się nie wydarzyło, to skontaktuj się z nami na Facebooku lub telefonicznie! Dane są na dole strony! Wpisowe można zapłacić kartą lub przelewem. Jeśli miałbyś problem z zapisem, napisz do nas na [email protected]

Kto jest organizatorem?

Marka W Związku ze Sztuką to tak na prawdę wielu artystów, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują swoją misję. Wsparciem dla twórców są:

daria giemza

Daria: magister sztuki, absolwentka Łódzkiej Politechniki, malarka, projektantka, założycielka platformy
W Związku ze Sztuką, artystka z ponad 15 - letnim stażem, organizatorka wielu imprez, między innymi cyklicznego eventu "Retrospekcja", angażującego artystów z różnych dziedzin sztuki. 

jarosław żero

Jarek: magister sztuki, absolwent Łódzkiej ASP, artysta z ponad 40 - letnim dorobkiem, autor 18- stu wystaw indywidualnych, uczestnik 39 - ciu wystaw zbiorowych, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Sztuki, malarz, grafik, projektant, pedagog.

wojciech stokowiec

Wojtek: Specjalista od produktu, wizerunku i public relation, na swoim koncie ma kilkaset imprez, które przygotowywał razem z zespołem specjalistów od: oświetlenia, akustyki, scenografii i mediów.

Marzena Szyszka

Marzena: Malarka specjalizująca się w technice pouringu, organizatorka eventów i imprez W Związku ze Sztuką. Ma wykształcenie techniczne, co czyni ją ekspertem od sporządzania i czytania dokumentacji technicznej niezbędnej przy organizowaniu dużych imprez. 

Co zawiera wpisowe na targi?

 • Wynajem wybranego stoiska, w tym opłatę za media
  (prąd, woda, sanitaria)
 • Ubezpieczenie stoisk targowych i uczestników
 • Wynagrodzenie dla obsługi, która zajmuje się przygotowaniem stoisk targowych oraz eventów towarzyszących
 • Promocja wystawy w mediach społecznościowych (płatna reklama wydarzenia), telewizji i radiu

Umowa z artystami

Umowa dla artystów dostarczana będzie drogą e-mailową po wypełnieniu formularza zapisu.

Copyright by W Związku ze Sztuką 2020 - All Rights Reserved.Polityka prywatności Regulamin
>