UpCreative odblokuj swoją kreatywność raz na zawsze

NIE MA NA CO CZEKAĆ! SKRYWASZ W SOBIE OGROMNY POTENCJAŁ I TERAZ JEST CZAS, ABYŚ GO UWOLNIŁA. NIE MA PRZYPADKÓW. JESTEŚ TUTAJ, BO WIESZ, NA CO CIĘ STAĆ. WYDOBĄDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ I SPEŁNIJ SWOJĄ MISJĘ JAKO ARTYSTKA. INSPIRUJ SIEBIE I INNYCH! DAJ SIĘ PONIEŚĆ ENERGII TWORZENIA! UWIERZ W SIEBIE I ZACZNIJ ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA!

Miałaś kiedyś wrażenie, że marnujesz swój talent? Patrzyłaś na wspaniałych artystów, aktorów, piosenkarzy, malarzy, pisarzy i myślałaś, że też masz w sobie "to coś", tylko brakowało Ci odwagi. Kiedy myślałaś o sobie w ten sposób, że mogłabyś robić karierę, być sławna, pojawiały się wątpliwości i szereg pytań bez odpowiedzi? Czy jestem wystarczająco dobra? Czy mam wystarczająco dużo talentu? A jeśli się tylko wygłupię? Będę musiała wrócić do tego co mam teraz, o ile tego nie stracę, gdy zaryzykuję! Powiedziałaś komuś o swoim pomyśle, marzeniu, planach, a on je wyśmiał? 

Kiedyś przeżywałam to samo, wiele razy. Przez całe lata studiowałam ludzkie zachowania, bariery, blokady, psychologię i pracę z podświadomością, by dotrzeć do sedna tego problemu. Gdy dotarłam do odpowiednich narzędzi i zaczęłam je stosować wszystko się zmieniło. To był długotrwały proces, lecz pierwsze kilka tygodni było w nim kluczowe.


W oparciu o całą wiedzę, którą zdobyłam przez ostatnie 15 lat i swoje własne doświadczenie opracowałam autorskie metody uwalniania kreatywności. Sporo czasu zajęło mi opanowanie tych technik, a jeszcze dłużej przygotowanie filmów i nagrań, by móc podzielić się nimi z innymi osobami. Zebrałam je wszystkie i zawarłam w UpCreative. Teraz i Ty możesz je poznać. Zajmie Ci to minimum sześć tygodni, dlatego tyle czasu trwa kurs, ale proces zapewne będzie trwać dalej. Powtarzając to, czego się nauczysz będziesz mogła dalej poradzić sobie sama. Być może Twoi znajomi i rodzina stwierdzą, że jesteś inna. To bardzo dobrze. Zapamiętaj ten moment, kiedy to usłyszysz, bo to będzie oznaczało, że jesteś na dobrej drodze. 

Zaufaj procesowi

Aby rozwinąć skrzydła potrzebujesz wykonać trzy najważniejsze kroki:

Pokonać wewnętrznego krytyka, który powtarza Ci wciąż utarte hasła typu "jesteś beznadziejna", "masz słomiany zapał", "nic nie osiągniesz, tylko się ośmieszysz"... 

Mogłabym wymieniać do rana. Ty najlepiej wiesz, co ten głos z tyłu głowy Ci podpowiada. Pora z nim wreszcie wygrać, by skończył Cię obrażać, a zaczął słuchać. Dostaniesz ode mnie narzędzie do walki!

Pogodzić się w wewnętrznym perfekcjonistą, który trzyma Cię w prokrastynacji i nie pozwala nawet zacząć, bo przecież musisz być najlepsza, tworzyć arcydzieła, być alfą i omegą, ogarniętą we wszystkich dziedzinach!

Na niego też mam niezawodny sposób, który sprawia, że wewnętrzny perfekcjonista staje się zadowolony i usatysfakcjonowany! 

Zaopiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem. Jak? Kiedy? Dlaczego? Na te pytania odpowiadam dość szczegółowo w filmach wewnątrz szkolenia. To nie jest temat na 5 minut, lecz na cały tydzień, dlatego wewnętrznemu dziecku poświęcamy cały tydzień. Gdy pozwolisz swojemu dziecku działać, pokochasz je i zaakceptujesz ono dla Ciebie będzie osiągać jeden sukces za drugim!

Co zawiera UpCreative?

Szkolenie jest podzielone na moduły. Wiedzę przekazuję Ci przez nagrania video, do których dostajesz dostęp po zakupie szkolenia. Odbierasz maila z loginem i hasłem, logujesz się na platformie, a w zakładce "moje szkolenia" będzie czekać na Ciebie UpCreative. W każdym filmie przekażę Ci wiedzę i narzędzia, które będą stopniowo wydobywać Twoją kreatywność. Narzędzia, to znaczy specjalne ćwiczenia, czasem trudne, czasem proste, które będziesz wykonywać codziennie. Większość z nich wykonujesz od razu po obejrzeniu nagrania, wypełniając tzw. quiz znajdujący się pod filmem. By nie przeciążyć Twojego systemu nerwowego i psychiki, w jednym tygodniu jest mniej zadań, w innym więcej, ponieważ są dość energochłonne.

25 spotkań

10 godzin nagrań

42 zadania

Inspiracja jest wewnątrz Ciebie

Zadania zawarte w kursie mają na celu wydobycie Twojego twórczego potencjału, którego używasz nie tylko w sztuce, lecz w każdej codziennej czynności, począwszy od makijażu, skończywszy na przygotowaniu posiłku.

Wiem, jak ważne jest wsparcie

W trzecim tygodniu szkolenia dostajesz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie znajdziesz swoją art-partnerkę, która pomoże Ci się rozwijać. Możesz poznać nowe osoby i wybrać kogoś, z kim czujesz się dobrze i swobodnie.

Rozwiń skrzydła

Do tego momentu trzeba dojrzeć. Nie liczę na to, że po dwóch dniach wyskoczysz radosna i stwierdzisz, że jesteś nową osobą. Daj sobie czas. Potrzebujesz siły i energii, by przebić skorupę kokonu. Potem odpoczywasz i zbierasz siły do lotu, lecz gdy w końcu wzbijesz się w powietrze, już nie wrócisz do tego, co było.

Odkryj w sobie dziecko

Filarem tego szkolenia jest praca z wewnętrznym dzieckiem, które bardzo chce wrócić do tych wspaniałych chwil, kiedy było wolne. W zależności od tego, co wydarzyło się w Twoim życiu i jak traktujesz siebie teraz, ta praca będzie łatwa bądź trudna dla Ciebie. Czeka Cię sporo wzruszeń, radości i emocji, a ja postaram się tak wszystko Ci wyjaśnić, byś nie bała się tej zmiany. 

Czy jestem warta tej ceny? 

Jeśli się zastanawiasz, to zdecydowanie powinnaś wziąć udział. Spotykam na swojej drodze wiele osób, które mają bardzo niskie poczucie własnej wartości. Inwestują w rodzinę, męża, dzieci, przyjaciół, lecz nie w siebie.  Najwyższa pora to zmienić. 


Załóżmy, że jesteś PRAKTYCZNA. Policzmy więc, ile kosztowałaby terapia/mentoring/coaching.


25 spotkań (+ godzina ze mną) x 100 zł = 2600 zł

A do tego masz darmową grupę wsparcia, gdzie możesz zadawać nielimitowane pytania. 

Postanowiłam zrezygnować z marketingowych sztuczek i powalających haseł w tym, co robię. Chciałabym, by Twoje wewnętrzne dziecko zaufało mi na tyle, bym mogła Ci pomóc, gdyż uwielbiam pomagać. ”

teraz o krótko o osobie, która prowadzi szkolenie

Czyli o mnie. Nazywam się Daria Giemza. Skończyłam dwie szkoły artystyczne, jestem malarką, projektantką i mówcą inspiracyjnym. W mojej pracy głównie chodzi o to, że inspiruję innych ludzi do działania. Inspiruję, a nie - motywuję. Pewnego dnia, gdy już leżałam na ziemi przygnieciona złością, gniewem i frustracją innych ludzi i użalałam się na sobą, stwierdziłam, że to nie może być jedyna droga, która jest mi przeznaczona. Poprosiłam o znak, o wsparcie wszechświata, o pomoc i moja szczera, bardzo silna INTENCJA się spełniła. Dziś jestem w miejscu, które sobie wymarzyłam. Czuję się wolna i spokojna, niezależnie od tego, co się aktualnie dzieje w moim życiu, czy na świecie. Kiedyś nie wierzyłam, że takie uczucie jest w ogóle możliwe.

Uwielbiam pracować z artystami nad ich rozwojem duchowym. To bardzo ciekawi i inspirujący ludzie, ze wszystkimi ich fascynującymi cechami. Są kolorowi, pomysłowi i intrygujący. Ich wola walki, determinacja i pasja zawsze mnie zadziwiają. Gdy pomagam im pokonywać trudności i blokady i patrzę jak zaczyna z nich wprost wypływać nowa twórczość wiem, że jestem w dobrym miejscu.

Jestem mamą, partnerką, córką, wnuczką, przyjaciółką, ciocią, siostrą, liderką, artystką, a przede wszystkim jestem sobą.  

SUPER BONUS! 

W tym szkoleniu dostajesz ode mnie w PREZENCIE godzinny mentoring online. Wystarczy, że do mnie napiszesz i umówisz się na spotkanie! W szkoleniu zawarte są niezbędne informacje.

Co mówią osoby, które mnie spotkały na swojej drodze?

"

Daria jest osobą, która potrafi wydobyć z człowieka potencjał, pomaga i uzmysławia nam to czego nie widzimy, a jacy jesteśmy. Pracować z nią to czysta przyjemność. Bardzo serdecznie jej z tego miejsca dziękuję, ponieważ dużo wniosła w moje życie i  bardzo pomogła mi dostrzec rzeczy, których ja nie dostrzegałam. 


Magda 

 / Artystka

"

Daria to mega ciepła osoba o indywidualnym podejściu do każdego. Bardzo mi pomógł kurs o wydobyciu kreatywności i walce z wewnętrznym krytykiem.
Dużo się dowiedziałam, dużo pracowałam nad sobą, dużo czasu przepłakałam, ale się opłaciło!
Umiem już sobie poradzić z wewnętrznym krytykiem i zaopiekować wewnętrznym dzieckiem dzięki czemu nie tracę już na to tony energii, która mogę przeznaczyć na tworzenie !
Bardzo polecam !
Zmieniło to moje życie, dziękuję!


Małgosia

/ Trenerka rozwoju

"

Daria wyróżnia się dobrą wolą i gotowością niesienia pomocy. Właśnie tego doświadczam. Podziwiam jej pasję i zaangażowanie. W każdej sytuacji potrafi wspomóc radą i podsuwa rozwiązanie. Jej pewność siebie i wiedza, którą posiada mobilizuje mnie do pracy nad sobą. Bardzo dziękuję! 


Jadwiga

/ Nauczycielka

>