Wypełnij formularz, by wziąć udział w wystawie "W związku ze sztuką" i promować swoją twórczość w najbardziej popularnym i rozpoznawalnym miejscu w Łodzi.

wernisaż 26.08.2023 godz. 17:00

do końca zapisów pozostało:

08
Dni
:
 
23
godzin
:
 
04
Minut
:
 
44
Sekund

You missed out!

[Daria Giemza]

Organizatorka

Dlaczego organizujemy tę wystawę?

Nadeszła pora na przedsięwzięcie godne naszej marki, by artyści będący w związku ze sztuką mogli pokazać swoją twórczość! Okazja po prostu spadła nam z nieba, ponieważ miasto Łódź będzie nas wspierać i użyczyło nam przestrzeń w miejscu, które słynie z wydarzeń artystyczno - kulturalnych. To jedyna w swoim rodzaju okazja, by na żywo promować swoją twórczość. Zapraszamy artystów, którzy zajmują się malarstwem, rzeźbą, ceramiką, grafiką, fotografią. 


Wystawa odbędzie się w tzw. ogródkowym sezonie, gdy Off Piotrkowska odwiedzają tysiące ludzi. Masz okazję, zaprezentować swoją twórczość potencjalnym klientom i sprzedać swoją sztukę na pniu, bez Prowizji

Czym jest Off Piotrkowska?

Jak z sukcesem połączyć stare z nowym, nie tracąc jednocześnie pierwotnego klimatu miejsca? Odpowiedzi na to pytanie udziela OFF Piotrkowska Center, która uchodzi za sztandarowy przykład udanej rewitalizacji.

Koncepcja OFFa mieści w sobie działania z pogranicza kultury, sztuki, ekologii, zrównoważonego rozwoju oraz biznesu.

OFF Piotrkowska Center pobudza, intryguje i napędza do działań, którym niezmiennie przyświeca duch kreatywności. Tę rozumiemy jako bycie otwartym na rzeczy nowe.


Przeczytaj historię najlepiej zagospodarowanej przestrzeni publicznej w Polsce - poznaj historię Offa!


Zobacz Salę wystawową 

Do dyspozycji mamy kilkaset metrów kwadratowych przestrzeni pofabrycznej na Off Piotrkowska, w budynku należącym do miasta.


Wewnątrz zainstalowane są ściany wystawowe, które będą także wykorzystane na Fotofestiwalu w czerwcu. Możemy przygotować własną aranżację, ale ostateczny wygląd wnętrza będziemy ustalać dopiero w lipcu.

 KIEDY dokładnie odbędzie się wystawa?

Wernisaż postanowiliśmy zorganizować 26 sierpnia 2023 roku w sobotę o godz. 17:00


Wystawa będzie trwać dwa tygodnie od wernisażu i otwarta będzie popołudniami od godz. 15:00 do 20:00 oraz w weekendy, od godz. 12:00 do 20:00


Tydzień roboczy poprzedzający wernisaż, tzn. 22.08 - 25.08 to czas, w którym będziemy montować wystawę i wówczas należy dostarczyć swoje prace pod wskazany przez nas adres.

WERNISAŻ

SOBOTA 26.08.2023
GODZINA 17:00

Co potrzebujesz, by wziąć udział?

Poprawnie wypełniony formularz kontaktowy

Kliknij "Chcę wziąć udział" na górze strony i uważnie wypełnij krótki formularz. Zapiszemy Cię na listę artystów i skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin. Ważne, byś sprawdził/a skrzyskę e-mail i upewnił/a się, że dotarł do Ciebie e-mail potwierdzający i że w formularzu podałeś/aś właściwe dane. 

Wpisowe na uczestnictwo w wydarzeniu

Miasto Łódź i Off Piotrkowska są głównymi sponsorami wystawy, ale to wydarzenie wiąże się także z innymi kosztami, opisanymi poniżej, więc potrzebujemy wpisowego od uczestników, które pokryje wydatki. Wpisowe wynosi 400 zł, można je opłacić po wypełnieniu formularza. 

Co robić, gdy coś pójdzie nie tak?

Pamiętaj, że najlepsze systemy czasem zawodzą! Jeśli wypełniłeś/aś formularz i nic się nie wydarzyło, to skontaktuj się z nami na Facebooku lub telefonicznie! Dane są na dole strony! Wpisowe można zapłacić kartą lub przelewem. Jeśli wybrałeś przelew, wyślij nam proszę potwierdzenie na maila [email protected]

Kto jest organizatorem?

Marka W Związku ze Sztuką to tak na prawdę wielu artystów, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują swoją misję. Wsparciem dla twórców są:

daria giemza
jarosław żero
wojciech stokowiec

Daria: magister sztuki, absolwentka Łódzkiej Politechniki, malarka, projektantka, założycielka platformy
W Związku ze Sztuką, artystka z ponad 15 - letnim stażem, organizatorka wielu imprez, między innymi cyklicznego eventu "Retrospekcja", angażującego artystów z różnych dziedzin sztuki. 

Jarek: magister sztuki, absolwent Łódzkiej ASP, artysta z ponad 40 - letnim dorobkiem, autor 18- stu wystaw indywidualnych, uczestnik 39 - ciu wystaw zbiorowych, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Sztuki, malarz, grafik, projektant, pedagog.

Wojtek: Specjalista od produktu, wizerunku i public relation, na swoim koncie ma kilkaset imprez, które przygotowywał razem z zespołem specjalistów od: oświetlenia, akustyki, scenografii i mediów.

Co zawiera wpisowe?

  • Opłata za media (prąd, woda, sanitaria)
  • Stróż wystawy
  • Ubezpieczenie wystawy
  • Wynagrodzenie dla obsługi, która będzie montować wystawę
  • Koszty wernisażu: poczęstunek, wino, opisy pod obrazami, projekt i druk katalogów wystawy, projekt i druk plakatów
  • Promocja wystawy w mediach społecznościowych (płatna reklama wydarzenia)

RAZEM, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYSTAWIE NALEŻY WNIEŚĆ OPŁATĘ WPISOWĄ W WYSOKOŚCI 400 ZŁ, KTÓRA POKRYJE KOSZTY ORGANIZACJI.

Dane do wpłaty wpisowego artysta otrzyma po wypełnieniu formularza. 

Umowa z artystami

Umowa dla artystów dostarczana będzie drogą e-mailową po wypełnieniu formularza zapisu.

Na co jeszcze czekasz?

 Czas rozwinąć skrzydła!

Copyright by W Związku ze Sztuką 2020 - All Rights Reserved.Polityka prywatności
>