Projektowanie


W czym możemy Ci pomóc? 

Jako specjaliści dzielimy się wiedzą i nagrywamy szkolenia, ale na co dzień pracujemy z klientem, projektujemy i pomagamy realizować marzenia.  Zobacz, czym zajmujemy się z pasji i na czym opieramy swoją wiedzę, przekazywaną w kursach. 

Każdy z członków zespołu ma swoją specjalizację i lata doświadczenia. Jesteśmy twórczy i pracowici. Wychodzimy poza schematy, uwielbiamy nowe wyzwania. 

Tworzymy niepowtarzalne projekty, zgodnie z Twoją wizją. Razem potrafimy wykreować zupełnie nowy świat. Łączymy wiedzę artystyczną i technologiczną. 


KROK 1

Zobacz naszą ofertę i przejrzyj portfolio, by dowiedzieć się, czy zajmujemy się tematem, który Cię interesuje. Kliknij "dowiedz się więcej", by zobaczyć konkretną ofertę. 

krok 2

Przejdź do formularza kontaktowego, zadzwoń, lub napisz maila, z dokładnym opisem, czego potrzebujesz, jakim dysponujesz budżetem i ile czasu masz na realizację planu. 

krok 3

Zapisz numer kontaktowy, wyświetlający się w formularzu, by nie przegapić telefonu z odpowiedzią od nas oraz dodaj naszego maila do kontaktów, by odpowiedź nie trafiła do spamu. 

WNĘTRZA

Zaprojektujemy i wykonamy aranżacje wnętrz. Mamy doświadczenie w projektowaniu domów, apartamentów, mieszkań oraz lokali użytkowych takich jak restauracje, kluby i puby.  

SCENOGRAFIA

Zajmujemy się scenografią, projektowaniem i wykonywaniem rekwizytów oraz organizacją i montażem oprawy scenograficznej.

Wykonujemy elementy scenografii na różne eventy i imprezy oraz wystawy. Budujemy także stoiska targowe.

MODA

Marka DG ART powstała w 2015 roku dzięki zaangażowaniu i pasji właścicielki. Kierując się swoją pasją oraz doświadczeniem zdobytym podczas studiów, licznych eventów modowych i pracy w branży odzieżowej projektantka postanowiła założyć własną działalność, aby móc rozwijać swoje zamiłowanie i spełniać marzenia.

Misją marki jest dostarczenie zadowolenia, satysfakcji i wysokiej jakości klientkom, które oczekują od ubioru czegoś więcej. Stanowi to swoistą odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe. Ubrania marki DG ART są w całości wykonywane w Polsce. Budujemy tym samym polski rynek.

DG ART produkuje ubrania najwyższej jakości, zapewniając klientkom długą gwarancję na wykonanie i materiały. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Niech Panie pozwolą, aby nasze ubrania odmieniły ich życie. 

MARKA I WIZERUNEK FIRMY

Pomagamy budować i odświeżać marki projektując skuteczne identyfikacje wizualne. Doradztwo specjalistów. Wsparcie w strategii. Sprawdzone podejście. Usługi: Budowanie marki, Odświeżanie wizerunku, Spójna identyfikacja, Doradztwo w strategii, Audyt wizerunku.

Coś o zespole

Jarosław Żero

Studia 1977-82 w PWSSP w Łodzi. W latach 1987-2000 stypendysta Ministra Kultury i Sztuki.
Zajmuje się malarstwem oraz realizacjami przestrzennymi z pogranicza malarstwa,        fotografii i rzeźby. Artysta ma też na koncie ilustracje do książki dla dzieci "Dziad i baba", zajmuje się dekoracją wnętrz i witrażami. Jego projektu jest np. witraż w Central Pubie przy ul. Piotrkowskiej.
Przez jakiś czas związany był ze środowiskiem zakopiańskim. Na plenerach poznał legendarnych artystów.

Daria Giemza

Artystka, projektantka mody, mówca inspiracyjny. Specjalizuje się w projektowaniu ubioru, konstrukcji i technologii odzieży. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Szermentowskiego w Kielcach oraz kierunku Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy łączy wiedzę techniczną i artystyczną. Praca z ludźmi nad rozwijaniem ich talentów to jej pasja.

Wojciech Stokowiec

Multi talent w wielu dziedzinach i zawodach. Dzięki doświadczeniu w budowie wielu typów scenografii oraz wykonaniu wnętrz potrafi stworzyć coś niepowtarzalnego. Posiada doświadczenie jako scenograf do produkcji telewizyjnych oraz do wydarzeń plenerowych. Przy produkcjach na planie występował często jednocześnie jako operator kamer oraz scenograf.

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami.

Facebook   | YouTube   |  Instagram

Copyright W Związku ze Sztuką 2021

>