Identyfikacja wizualna

Wpisując w wyszukiwarkę hasło "identyfikacja wizualna" pojawiają nam się foldery, dokumenty, wizytówki, mające tę samą SZATĘ GRAFICZNĄ, spójną KOLORYSTYKĘ, tę samą TYPOGRAFIĘ. Oczywiście elementy te są niezbędne identyfikacji marki, ale czy każdemu potrzebne są płyty cd, długopisy, notesy, kubki, koszulki itd?

Jesteśmy w stanie zaprojektować praktycznie każdy z elementów składających się na identyfikację marki, jednakże w naszej ofercie znajdziecie nietypowe elementy, takie jak ZNAK FIRMOWY na ZDJĘCIE PROFILOWE, spójny projekt szaty graficznej do MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH, ZDJĘCIE W TLE na kanał Youtube oraz na Facebooka. W dzisiejszych czasach są to podstawowe kanały kontaktu z klientem i właśnie tam kierujemy naszą uwagę.

Oto lista elementów identyfikacji wizualnej, które możemy dla Ciebie zaprojektować, odzwierciedlając TWOJĄ WIZJĘ:

- LOGO
- LOGOTYP
- TYPOGRAFIA
- KOLORYSTYKA
- FANPAGE NA FACEBOOKU
- ZNAK FIRMOWY NA MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
- SZATA I KOMPOZYCJA INSTAGRAMA
- KANAŁ YOUTUBE
- SZATA NA PINTEREST
- STRONĘ GŁÓWNĄ STRONY W WORDPRESSIE
- WIZYTÓWKI
- SZABLON DOKUMENTÓW FIRMOWYCH
- KOPERTY
- PIECZĄTKI

PONADTO

- KALENDARZE
- NOTESY
- DŁUGOPISY
- BADGE
- PŁYTY CD
- KUBKI
- TORBY
- KOSZULKI
- PLAKATY
- BANERY
- IDENTYFIKATORY
- PENDRIVE

Czym jest identyfikacja wizualna?

Jest to podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki firmy na rynku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem całościowej identyfikacji.


SPÓJNY WIZERUNEK W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH TO PODSTAWA


ILE TO KOSZTUJE?

W zależności od potrzeb klienta ceny mogą być naprawdę różne. Każdy projekt ma inną cenę. Poważnie. Cena projektu może wynosić 300 zł, a może i 10 000 zł, gdy uwzględnimy wszystkie elementy. Czasem to wiele miesięcy pracy, ale gdy marka ma dobrą identyfikację odnosi sukcesy. Przykład? Każdy zna takie firmy jak NIKE, Orlen czy McDonald. 

Jeśli będziemy wiedzieć, czym zajmuje się Twoja marka, jaka jest Twoja wizja i czego potrzebujesz, będziemy mogli wycenić Twój pakiet. Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie dowiemy się, jak i kiedy chcesz podbić świat!

>