Na czym polega mentoring artystyczny i jakie przynosi rezultaty?

Mentoring to współpraca dwóch osób, oparta na wzajemnym zaufaniu i zdrowej relacji, z których jedna dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i sprawdzonymi metodami działania, by wspierać tę drugą w odkrywaniu i rozwijaniu jej potencjału. 

Mentoring artystyczny skupia się na rozwijaniu talentów i pasji związanych ze sztuką z jednoczesnym kształtowaniem osobowości wysoko wrażliwej.

Najważniejsze rezultaty

Pewność siebie

Zbudujesz ze mną swoją nową wersję siebie. Dowiesz się dokładnie, co zrobić, by być pewną siebie osobą w swoich myślach i działaniach. Poznasz swoją prawdziwą wartość.

Akceptacja i siła

Dowiesz się, jak przełamać stare schematy i wyjść z pozycji ofiary. Zaakceptujesz siebie i nauczysz się budować tarczę emocjonalną, dzięki której inni nie będą w stanie Cię skrzywdzić. 

Wspierające nawyki

Przy wsparciu mentora wyrobisz sobie nowe nawyki ludzi silnych, odważnych i odnoszących sukcesy. Dzięki nim będziesz czuć się zdrowy, pełen energii i pasji.

Finanse


Twoja na nowo wykształcona silna i przebojowa osobowość, pewność siebie i nowe nawyki sprawią, że poprawi się Twoja sytuacja finansowa. Poczujesz się stabilnie i bezpiecznie. 

Jak wygląda mentoring?

1. Spotykasz się z mentorem na jednogodzinnej konsultacji online kilka razy w miesiącu, w zależności od Twoich potrzeb, z wykorzystaniem platformy do wideokonferencji, np. ZOOM (dla Ciebie, jako uczestnika jest darmowa)

2. Masz wsparcie telefoniczne w nagłych przypadkach, kiedy najbardziej potrzebujesz pomocy i nie wiesz, co robić.

3. Jesteś w stałym kontakcie z mentorem poprzez media społecznościowe, głównie czat Messenger.

4. Dla najlepszych efektów powinieneś maksymalnie wykorzystać wszystkie dostępne opcje, dlatego mentor zarezerwuje dla Ciebie od 10 do 25 godzin w każdym miesiącu, które będziesz mógł wykorzystać na rozmowę i czas spędzony razem. 

5. Masz możliwość dodatkowego spotkania na żywo, raz w miesiącu na kilka godzin, by oderwać się od problemów i poszukać rozwiązań z dystansu.

ile trwa mentoring?

To zależy od Ciebie. Przygotuj się na całkowitą zmianę swojego życia, sposobu patrzenia na świat oraz zmianę środowiska. Abyś pewnie stanął na nogach, potrzebujesz przynajmniej trzech miesięcy współpracy. Nie obiecuję Ci, że zmienisz swoje życie w cztery tygodnie. Zmiana wymaga czasu, energii i wytrwałości.

3 miesiące

Trzy miesiące wystarczą nam na pracę z wewnętrznym dzieckiem, zmianę Twoich przekonań oraz wypracowanie kilku nowych nawyków.

6 miesięcy

Sześć miesięcy to już wystarczająco dużo czasu, by zmienić Twoją postawę, sposób myślenia, wypracować mnóstwo wspierających nawyków i zaprojektować Twoją nową wersję rzeczywistości.9 miesięcy

Po dziewięciu miesiącach będziesz mieć wrażenie, że znamy się całe życie. Współpraca z mentorem sprawi, że zaufasz sobie, otworzysz się na obfitość, miłość i wspierające otoczenie. W tym czasie zaczniesz już budować swoją wolność finansową. 


Wybierz swojego mentora

Dajemy Ci przestrzeń, byś wybrał mentora, którego osobowość i predyspozycje najbardziej do Ciebie przemawiają. Wybierz mentora, by sprawdzić warunki współpracy i dowiedzieć się, jaka czeka Cię inwestycja w siebie. 

Daria Giemza

Pomagam artystom w kompleksowym uporządkowaniu swojego życia, zaczynając od właściwego zaspokajania podstawowych potrzeb, przez budowanie zdrowych relacji, zrozumienie siebie i swoich emocji, kończąc na uzyskaniu wolności finansowej poprzez zarabianie na swojej twórczości. 

Artur Kosiński

Zajmuję się wsparciem coachingowym Wysoko Wrażliwych, dlatego, że sam taki jestem i wiem jak to jest. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiem również jak pomóc Tobie z trudnościami i przeszkodami na drodze do stworzenia własnej unikatowej rzeczywistości jakiej pragniesz.

Czy mogę umówić się na kilka konsultacji bez zapisywania się na mentoring?

Oczywiście! Praktykujemy konsultacje, które trwają 60 minut. Z doświadczenia wiemy, że 45 minut, praktykowane przez terapeutów nie wystarcza, by dotrzeć do źródła problemu. Często pomagamy innym przejść przez uwalniający proces, na który potrzeba więcej czasu, więc rezerwujemy sobie dodatkowe 15 minut spotkania, by na spokojnie, bez pośpiechu rozpocząć i ochłonąć na koniec. 

Twoja inwestycja: 150 zł

Jak zacząć?

Umów się ze mną na niezobowiązującą, 30 - minutową rozmowę video, by przekonać się , czy to jest dla Ciebie!

Kliknij poniższy przycisk, wypełnij formularz, a ja zadzwonię do Ciebie w przeciągu 48 godzin, by umówić się na dogodny termin!

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

>