Kurs malarstwa abstrakcyjnego online - naucz się malować obrazy abstrakcyjne od podstaw! Zbuduj z nami właściwe fundamenty Twojego malarstwa oparte na dobrej kompozycji, właściwym doborze kolorów i środków wyrazu. Wykonuj ćwiczenia, by na zajęciach na żywo omówić rezultaty. Dzięki połączeniu teorii z praktyką nabierzesz świadomości poprawnego budowania obrazu, a tym samym podniesiesz pewność siebie w działaniach twórczych!

UpCreative to 6 tygodniowe szkolenie on line, dzięki któremu uwolnisz swój twórczy potencjał. Szkolenie składa się z filmów, w których mówca inspiracyjny rozbudzi w Tobie kreatywność oraz zadań, które będziesz wykonywać podczas trwania kursu. Dostaniesz specyficzne narzędzia i techniki, dzięki którym sam będziesz mógł wydobyć inspirację i chęć działania zawsze wtedy, gdy będzie Ci to potrzebne.


Czy myślisz o malarskim wyjeździe, niczym dawni malarze, jak Paul Gauguin, Salvador Dalí lub Auguste Renoir, którzy podróżowali po świecie, by malować niepowtarzalne pejzaże? Cudownie! Teraz masz na to najlepszą okazję! Możesz spełnić swoje marzenie i wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest plener malarski, a przy tym nabrać odwagi, pewności siebie, przełamać swoje blokady i zacząć zarabiać na swojej twórczości!

ONE SHOT - Kurs malarstwa online od podstaw. Poznaj świat malarstwa przedstawiającego! Naucz się malować przedmioty oraz osoby. Poznaj zasady łączenia barw, techniki nanoszenia farb i sposoby, które sprawiają, że malarstwo jest realistyczne. Ćwicz studium martwej natury i postaci, by omówić swoje realizacje na zajęciach. Każdy uczestnik jest prowadzony indywidualnie, w zależności od zaawansowania.

Podczas warsztatów pouringu uczestnicy będą mieli możliwość rozwinięcia umiejętności malarskich oraz eksperymentowania z płynnymi farbami. Przez trzy dni warsztatów, będziemy stopniowo wprowadzać uczestników w tajniki tej techniki, aby każdy mógł nauczyć się podstaw, opanować korzystanie z suszarki do tworzenia oraz skupić się na precyzyjnym kierowaniu farby oraz układem i kompozycją na obrazie.

LET'S DO IT - Jak sprzedawać sztukę w Internecie? Odkryj pomysł na swój biznes i dowiedz się, z jakich aplikacji powinien korzystać artysta, by promować swoją twórczość w Internecie i zarabiać na swojej pasji. Naucz się obsługi narzędzi takich jak Meta Business Suite, Konto Firmowe, Menager Reklam, Canva, WordPress i wiele innych!

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE - jak wykonać ozdoby świąteczne, ręcznie malowane kartki i bombki? Jak działać w mediach społecznościowych, by sprzedawać swoje produkty? Kompletne warsztaty online.

>