Artyści

Poznaj artystów, którzy współpracują z galerią sztuki W Związku ze Sztuką! Kliknij zdjęcie, by zagłębić się w osobistą historię tworzenia, którą każdy artysta pisze sam o sobie prosto z duszy!

Kielce

Malarstwo to moja pasja. Cieszę się, że mogę dzielić się z ludźmi swoją wizją świata. Wierzę w to, że daję innym największą wartość – swój talent.

wrocław

Wierzę, że wykształcenie nie determinuje życiowej drogi, a tytuł artysty przeznaczony jest również dla osób, które przemierzają tę drogę z pasją i konsekwencją, zdobywając doświadczenie poprzez działanie. 

Łódź

Malarstwo to mój zawód od ponad 40 lat. Jestem zdania, że twórczość artystyczna to przyjemność i nikogo nie powinno się tej przyjemności pozbawiać.

PUławy

Wybór jest aktem twórczym i bardzo podoba mi się, że te akty są w pełni moje. W każdy obraz wkładam cząstkę mojego serca, ponieważ kocham to co tworzę, mogę w pełni wydobywać swoją kreatywność.

wrocław

Malowanie jest dla mnie jak medytacja, rozmowa ze swoimi emocjami i odczuciami, to mój świat. Cieszę się, że mogę dzielić się z Tobą tym, co dla mnie najcenniejsze!

Gdańsk

W malarstwie i grafice poszukuję harmonii i emocji, chciałabym uchwycić piękno duchowe i cielesne człowieka. W centrum moich zainteresowań artystycznych jest więc człowiek i przedmioty w jego otoczeniu.

>