Gdzie chciałbyś pojechać na plener malarski?

3995 zł

3595 zł

2495 zł
osoba towarzysząca

23 - 30 czerwca 2024, Kobyla Góra

Nad zalew

Osoby, które mają ochotę na plener pełen zabawy, rozwoju osobistego z elementami arteterapii i gier zespołowych zapraszamy w niezwykle urokliwe miejsce jakim jest Kobyla Góra nad Zalewem Blewązka. Połączenie klimatu polskiej wsi z polami i łąkami oraz zapachu wody, lasu i gofrów zabierze nas mentalnie w inspirujące lata słodkiego dzieciństwa. Połączenie z wewnętrznym dzieckiem odblokuje twórczy potencjał i wyzwoli pasję. 

5200 zł

4420 zł

2 - 11 sierpnia 2024, Ponderosa, Stegna

Nad morze

Malownicze zachody słońca, szum fal i zapach sosnowego lasu czekają na Ciebie w Stegnie, gdzie organizujemy plener w stylu rustykalnym. Jeśli kochasz morze, długie spacery i malarstwo, to ta propozycja jest dla Ciebie. Na tym plenerze uczestnicy również mogą liczyć na wsparcie wykfalifikowanych prowadzących, codzienne wieczorne wykłady i korekty swoich prac.


5100 zł

4590 zł 

24 sierpnia - 1 września 2024, Święty Spokój, Bieszczady

W góry

Wspaniałe widoki, górskie szczyty i połoniny, magiczne zachody słońca i zamglony horyzont czekają na Ciebie w Bieszczadach. Bliskość natury, cisza i czyste powietrze parku narodowego pomogą Ci oczyścić umysł, odzyskać energię i wewnętrzny spokój, a górski krajobraz zaobserwowany bez potrzeby długiej wspinaczki będzie idealny, by opanować malarską perspektywę powietrzną. 

3930 zł

12 - 18 sierpnia 2024, Ziołowa Oranżeria, Bydgoszcz

Nad rzekę

Propozycja dla osób początkujących oraz fanów sportów wodnych! Bezpośrednie wejście do rzeki z Ziołowej Oranżerii sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Niesamowita gra świateł w różnych porach dnia i bliskość natury inspirują do tworzenia. Uczestnicy mogą liczyć na lekcje malarstwa prowadzone przez wykfalifikowanych prowadzących, codzienne wsparcie oraz wykłady! 

4790 zł

4470 zł

21 - 29 września 2024, Nowina, Dolnośląskie

Na wieś

Czeka Cię przygoda w klimacie wolności hipisowskiej bohemy i bliskości zwierząt. Podczas warsztatów będziesz miał/a okazję nie tylko obserwować, ale także malować konie w ich naturalnym otoczeniu. To wyjątkowa szansa na przeniesienie na płótno siły, elegancji i emocji, jakie niosą ze sobą te wspaniałe stworzenia. Plener połączymy z warsztatami pracy z końmi z ziemi oraz warsztatami jogi i medytacji uwalniającej emocje.

HIT 2025! 

10 000 zł

Majówka 2025, Gozo, Archipelag Maltański

Na tropikalną wyspę

Zapierające dech w piersiach widoki, morska bryza, gorące dni i ciepłe tropikalne noce czekają na Ciebie, jeśli wybierzesz plener na wyspie. Ten plener organizujemy we współpracy z biurem podróży Wellness Travel. Twoim zadaniem będzie tylko dotarcie na miejsce w wyznaczonym terminie, a my już zajmiemy się resztą. Noclegi, wyżywienie, transfer, warsztaty malarskie, rozrywki i wycieczki są po naszej stronie! 

>